şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
11225 entry daha
  • kendisini beşiktaş'tan büyük gören ahlaksız herif.
  • galiba gidici. link
  • “fikret orman tarafından kulüpte istenmediğim konusunda bilgilendirildim” şeklinde açıklama yapan bencil top sürücü.
  • geçen sene siktir edilmesi gereken top tepici. neyse, geç olsun güç olmasın artık.
  • (bkz: ahahahaahahahaha)
    git artık.
  • kadro dışı kalmak pahasına yönetimi topa tutup, sözleşmesi bitene kadar parasını çatır çatır alacak, almadığı anda şikayet edecek topçu. hiç kimse bu saatten sonra kendisini almayacaktır. şu gerizekalı, kendini geliştirememiş adamı dahi yönetmeyi bilemediler. ben de istemiyorum adamı ama yöneticilik dediğin şu adamı kulübede oturtup en sıkıştığın anda son yirmi dakika oyuna alıp maçı çevirmeyi denemektir. adamlar tam kriz bitti derken yenisini yaratmakta ustalar resmen. kaşınıyorlar.
  • unutamayacağım beşiktaşlı. burada atıp tutan birçoğundan daha fazla beşiktaşlıdır.

kiev’e attığı serbest vuruşu, fenerbahçe’ye attığı ayak dışını, benfica maçındaki asistini unutamam. daha yazılacak çok şeyi var. giderken iyilerini hatırlayalım. evet birçok kez beşiktaş’ı sahada çok zor durumda bıraktı. bencillikle suçlanıyor çoğunlukla. 70 küsür asist yapan bir adamı kovalayarak göndermek ancak üç beş ergenin yapacağı iş.

takımdan ayrılıp ayrılmaması başka bir tartışma, burak yılmaz’ın hal ve hareketlerini yutmuş adam çıkıp ricardonun karakterinden bahsetmesin.

haydi şimdi bencil vs yazmaya devam edin. bu adamın ayağına top geldiğinde heyecandan kalbim çarpardı. o günlerin hatırına yazıyorum bunları yoksa çok da silkimde değil ne düşündüğünüz.

büdüt: söylediklerimin maksadı bayağı açık. burada adamın yanlışlarını yazıp yahu he bizden iyi beşiktaşlıdır tırıvısı ile zıngıldamaya hacet yok. bu herifler de acayip ya, yok oraya gitmemiş yok buraya şöyle yapmış, sanki biz inkar ediyormuşuz gibi. aşağıda biri daha yazmış, kenarda oturup antrenmana çıkıp 4 sene sesini çıkarmadan parasını alsaydı kimse ses etmezdi.(bkz: mustafa pektemek)

bu takımdan düzgünce ayrılmaya hak edecek yeri vardır. ayrıca daha önce de bir maç esnasında zaten yazmıştım. #84346510
  • yönetimin kendisiyle zamanında 2020'ye kadar sözleşme yapması zaten abesti. o zaman iyi günler olduğu için herhalde vardır bir bildikleri demiştik, meğerse yokmuş.

her ne kadar bir grup tarafından anlamsız bir şekilde itin götüne sokulsa da, mevcut kanat rotasyonumuzdaki açık ara en iyi oyuncudur. boydla moydla bu işlerin olması zor.

amma velakin, artık bence de beşiktaş'taki misyonunu çoktan tamamlamıştır.

7 senelik macera daha güzel bitirilebilinirdi. keşke..
  • ayağının dışı
    canınızın içi
    siktir ol git artık
    aq.mun piçi

tanım: solo test isimli oyunda 8 veya 9 piyon bırakanların sevgilisi.
  • ricardo quaresma futbolun endüstriyelleşmesi sonrası beşiktaş formasını giyen simge isimlerin başında gelir. o bizim için ilhan mansız’dır, pascal nouma’dır, ahmet dursun’dur. bu şekilde transfer dönemi biterken hadi git demek, skandaldır.
616 entry daha