şükela:  tümü | bugün
 • klutch sports group'un kurucusu ulan 1981 doğumlu menajer.
 • son 2 senedir derinden derinden nba'i karıştıran menajer. en büyük müşterisi ise lebron james. james'in de gizlice ortak olduğu söylenen klutch sports group'un sahibi bu menajer, son yıllarda atak yaparak john wall ve anthony davis gibi yıldız oyuncuların da menajerliğini yapmaya başladı.

  fakat sorun şu ki davis'in menajerliğini yapmaya başladığı tarihten itibaren lebron ile ortaklaşa bir çalışma yürüterek davis'i new orleans pelicans'tan ayırıp kralın yanına getirerek bir süper takım oluşturma planını kurmuş gibi duruyorlar. ve planda tutmuş gibi gözüküyor. nba'in en küçük marketlerinden biri olan pelicans, geçtiğimiz yaz demarcus cousins'ın takımdan ayrılmasından sonra yerini dolduramadı ve bu sezona kötü başladılar. davis'te artık tavanına ulaşmış ve prime dönemini yaşayan bir oyuncu olarak haliyle kazanmak istiyor ve işte burda lebron james devreye giriyor. bir lakers-pelicans maçı sonrası birlikte yemek yiyen ikili hali hazırda aynı menajerle çalışıyorlar ve burada belli ki potansiyel bir lakers'ta takım kurma fikri konuşuluyor.

  fikir ise hayata geçmiş durumda. davis'in menajeri dün basına sızdırdığı bilgilerle oyuncusunun kazanmak istediğini ve pelicans'tan ayrılmaya karar verdiğini açıkladı. ve bilin bakalım takas için en güçlü aday kim ? tabii ki de los angeles lakers. ellerinde ki bir kaç genç parçayı ve lebron james çekicliğini kullanıp davis'i almak için en uygun takım şuan kendileri.

  bu senaryoyu bozacak tek pürüz ise lakers'ın oyun kurucusu lonzo ball, pelicans'a gitmek istemiyor. pelicans'ta lonzo'suz bu takasa pek yapmaz gibi duruyor. zira davis şuan değeri tanımsız oyunculardan biri.

  pelicans bu gelişmelerden sonra nba yönetimine davis, manajeri rich paul, lebron james ve lakers'ı şikayet etti. nba'de soruşturma başlattı. sebep ise bu isimlerin tampering kuralını ihlal ettiklerini düşünmeleri. zira haklılar. lakers paul george'u almak içinde bunu yapmış ve ceza almıştı. bilmeyenler için tampering kuralı, sözleşme altında ki bir oyuncunun 3.şahıslar dışından aklının çelinmesine engel olunması benzeri bir kural.

  lakers açık şekilde tampering kuralını kuralına oynayarak ihlal ediyor. fakat davis ve lebron'un birlikte oynaması ihtimali ve lakers'ın pazar boyutunu düşündüğümüzde nba yönetiminin bunun için pek bir şey yapacağını sanmıyorum. yaparlarsa helal olsun valla.

  umarım pelicans güçlü kalır ve bu takası yapmaz. nba'de takas yapacak başka 28 takım daha var. indiana pacers nasıl güçlü durdu inat etti ve oyuncuyu lakers'a takaslamadı sonra da sözleşmesini uzattı, aynı duruşu pelicans'tan da umuyorum. süper yıldızların bir araya gelip ligin 5 takım arasında oynandığını görmekten gerçekten gına geldi. lebron bu yaptığına karşılık hep bir cevap aldı. heat'te kurdukları süper takım önce dallas mavericks ardından san antonio spurstarafından ezildi. cavs'e geri döndüğünde kevin love ve kyrie irvingile kurdukları süper takım kevin durant gelmeden önce yenildi. oyuncu olarak inanılmaz bir oyuncu saygım sonsuz ama bir şeyler kazanmak için süper takım kurmak zorunda olan bu adama izin vermeyin ve bu takası yapacaksanız lakers ile yapmayın.
 • nba'in suge knight ı
 • müşterisi anthony davis'in son mvp greek freak'den daha iyi olduğunu iddia eden menajer.

  bir rekabet ortamında birşeyleri başaran ve başarmayan bir değildir. bence ikisi de denk mega starlar ama giannis antetokounmpo daha sert, daha ısıran bir oyuncu. davis bu özelliğini bu sene göstermezse rich paul bir daha bu laflarla gargara yapmasa da olur.

  böyle antipatik herifler sistemden silinse keşke.
 • proxy
 • yeni david falk olmaya çalışan ama tırnağı olamayacak menajer. elindeki iyi müşterileri (bkz: lebron james)(bkz: anthony davis) sayesinde sesinin çıktığını unutmamalı
 • sanki bana biraz tokatçı gibi gelmeye başladı kendisi. şu türk takımlarına onu bunu olur olmadık paralara kaktıran (bkz: jorge mendes) e benzetiyorm kendisini artık.

  lebraam ile arkadaşlığı sayesinde bir anda fırladı gitti arkadaş. ilk önce gitti tek kaşı bozdu lebraam'ın yanına getirtti. tek kaş bu arkadaş öncesi farklı konuşurken sonra farklı konuşmalara başladı. şimdi de şampiyonluğu vs göstererek bence gene arka kapılardan dolaşıp adam toplamaya başladı. tabii bunda yeni jenerasyon nba oyuncularındaki karakter eksikliğinin de bayağı etkisi var.

  neyse işin özü seni hiç sevmedim süt oğlan.
 • nba'in içine lebron ile birlikte eden adamlardan biri, menajer. lebron'un bu arkadaşla birlikte mj'den iyi olduğu bir konu var o da gm gibi takımı yönetmek ve transferleri yapmak*
 • orospu cocugunun onde gideni bir agent, tam bir mafya. en son eaki oyuncusu nerlens noel'in transferini bilerek engelledigiyle ilgili suclandi. lebron'un tetikcisi de denilebilir kendisine.

hesabın var mı? giriş yap