şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vücut geliştirmeyle sıyırmış insan başlı öküz..

  arrghh one more one more one more aııı aarrghh
 • 15-20 senelik bir çalışmanın sonucunda supermutant bir abimiz olmuş kendisi.

  motto: "leave humanity behind"
  sabah kahvaltısı: 12 yumurtanın beyazı, 2 kase yulaf ezmesi
  antrenman sonrası: 90 gr protein, 200 gr karbonhidrat
  öğlen: 200 gr biftek, kepekli pirinç pilavı
  .
  .
  daha böyle gidiyor bu. toplam 10 öğün.
  antremanla ilgili düşündükleri: arnold schwarzenegger zamanında insanlar günde 4 saat antrenman yapardı. şimdi overtraning olmayalık diye antrenmanlar 50 dakikada bitiyor. bu tam tembellere göre bir program. ben günde en az 3 saat antrenman yaparım.

  cm terminolojisiyle tanımlayalım kendisini.

  determination: 20 (azimle sıçmak suretiyle mermeri deldiği için)
  reflexes: 4 (kas var ama...)
  strenght: 20 (bokunu yeterince çıkarttığı için)
  pace: 3 (anca ağırlık basar, daha fazlasını yapamaz)
  teamwork: 1 (bireysel piç)
  stamina: 6 (5 km koşsa pili biter)
  creativity: 6 (videolarını seyrettim bench press, dips yapıp duruyor, onca sene bu işi yapmışsın hani kendi hareketin?)
 • "çoğu insan 50 dk'da antrenmanı bitirip çıkıyor. bu tam tembel işi." derken sol kroşe suratına "zamanımız mı var piç?" efektiyle gömçürtse de biz de burda arrghh one more one more one more aııı aarrghh diye zevkten dört köşe olsak.
 • bu zamana kadar nasil kalbi patlalamis anlamadigim roid teknolojisinin geldigi son nokta. kollarda sankim azcik synthol var gibi gozukuyor.
 • kolculuk meselesine noktayi koymus vaziyette: https://instagram.com/p/70uaewo-zo/
 • aynaya uzunca bakıyor mu diye merak ediyorum. tip zaten yok orası ayrı ama vücut da bir saçma arkadaş. boyu 2 metre filan olsa azcık estetik katacak olaya ama o bile yok. çok kötü gözüktü bana bilemedim.
 • korkunç kolları olan çirkin adam. bir aynaya bak amk o kollarla göğüsler hiç orantılı duruyor mu?
 • kolları kesinlikle synthol içeren adam.
 • vucudunun 70%'i steroid, geri kalan kismi da ben & jerry's dondurmasindan olusan muhterem vucut insani, nam-i diger, the piano man.

  ac karnina bir tutam steroid tozu uzerine cilekli synthol shake'ini icerek kahvaltisina baslar, gun boyu tavuk ve patatesini yer, geceyi de mcdonalds'tan 2 adet quarter pounder with roid'le tamamlar. sara yingeden ayrildiktan beridir cok uzgundur goddammit. ve de iddia ediyorum ki vidyolari tum youtube'daki en eglenceli yorumlara sahiptir*.
 • tam bir adrenalin insanı. tüm videolarını istisnasız takip ederim. hem devasa vücudu, hem müthiş dövmeleri hem de çok karizmatik bir mizaca sahip olması ile insanı adeta büyüler. ayırca fena halde espirilidir ve sizi kahkaha krizine sokabilir.

  kibirli biri hiç değildir ve kişi ve mekan seçimi yapmaz çalışırken.

  vücudunda steoridlerin katkısı büyük zaten öyle bir vücut başka türlü yapılamaz. adamın boyu felan da çok iyi bu spor için. bu işi bilimsel olarak yapıyor ve doktor kontrolünde bir yol izlediğini söylüyor. orası amerika tabii. orada steroidin de en kalitelisini buluyorsunuz, protein tozunun da. türkiye gibi bir yer değil neticede.

  ayrıca maddi durumu da oldukça iyi. evi, arabası, yaşamı felan 10 numara. doğuştan şanslı denebilecek manyaklardan biri işte.