şükela:  tümü | bugün
 • new jersey nets'in jason kidd'den sonraki belki de en önemli oyuncusu..
  oldukça all around bir oyuncu olup takımın bütün pis işlerini yapmaktadır..sayı atar, rebo çeker, asist yapar,savunması iyidir, top çalma konusunda oldukça üstündür, inanılmayacak bloklar yapar, feci smaçlar vurur vs. vs. ama hala üst düzey olamamıştır..bunun da en büyük nedeni istikrarsızlıktır..25 sayı 14 rebo 7 ast 3 stl'lik bir maçtan sonra 10 sayı 6 rebo gibi garip istatistiklerle karşımıza çıkabilmektedir bu eleman..ayrıca şutu fazla iyi değildir..fakat ne olursa olsun her takımda bulunması gereken adamlardan biridir kanımca..
 • tam kesinlik kazanmamakla birlikte 2004 olimpiyatlarında dream team forması giyecek gibi.
 • suratının yarısı dudak olan bi adamdır ayrıca..
 • inanılmaz atletik özellikleri ve kuvveti ile en olmaz denilenleri başarmakla beraber sıradan her basketçinin sokacağı boş şutları çemberin önüne nişanlayabilen her takımda olması gerekliliğine inandığım basketbolcu.
 • new jersey'in sg mevkiine* cektigi yetenekli bir basketbolcu arkadasimiz.
  bundan bir sure once "jason kidd de ameliyat oldu artik iyi performans veremez o. ne etceniz siz evladim?" gibi bir soruya "her gece her maci cok yurekli ve mukemmel oynicaz ortaligi dagiticaz dunyayi kurtaricaz nba bizden sorulur rampalarda bize yanlis olmaz kardes*" gibi gereksiz yere inanilmaz gaz ve iddiali bir cevap verince bir anda otamlarin gulu olmus insan.
  i$in daha eglenceli tarafi ise gercekten dedigini* yapmis , buyuk tartisma konusu olan $utunu da buyuk olcude gelistirmis bir anda takimi sirtlayan oyuncu olmustur.
  nba kariyerinin belki de en iyi sezonunu cikartmaktadir. all-star kapilari ardina aciktir kendisine yeter ki boyle gaz oynasin.
 • yakin zamanda dirseginden olacagi ameliyat nedeniyle bu sezonu kapatan nj nets kisa forveti. tam "vince carter geldi, kidd isiniyor, nets tekrar kendine geliyor" derken bu sakatlikla birlikte nets'in de sezonu kapadigi belli oldu.
 • üç aylik bir sakatlik döneminden sonra miami heat maçina yetisecegi açiklanan new jersey nets li sf. büyük ihtimalle çok az süre alacak ama en azindan 2. veya 3. maça yetisebilirse nets in heat karsisinda en azindan bir-iki maç alma veya zorlama sansi olabilir.
 • bana göre nba'in en underrated oyuncuları sıralamasında hep ön sıralarda olan ama geçen sezonu takiben bu sezon başında azmaya başlayan ve artık hak ettiği yere geleceğine inandığım new jersey nets oyuncusu. jason kidd'le oynamaya pek yakışıyor bu eleman.
 • 8 ocaktaki toronto maçında sakatlanmasıyla beraber takımı için ne kadar önemli bir oyuncu olduğu ayyuka çıkmış sf. toronto maçını carter'in son saniye basketiyle kazandılar ve ondan sonraki 3 maçı * kaybettiler. jefferson'un yokluğunda bütün savunma sadece carter'a odaklaniyo top kidd'deyken.
 • yarin ameliyat olacagi ve en iyi ihtimalle takimdan 6 hafta ayri kalacagi aciklanan hicbir zaman kendisine hakettigi deger verilmeyen oyuncu

hesabın var mı? giriş yap