şükela:  tümü | bugün
  • geceligi 200 eurodan basliyor, uzerinize tas koyup sizi rahatlatan masajlardan yapiyorlar, bir de camur falan suruyorlar, onlar icin de masaj basina 200 milyon falan veriyorsunuz, eh o kadar para verince de rahatliyorsunuz tabi...
  • ferah otel...
  • spa personeli açılış gününe rağmen yetiştirilememiş, piyasadan kalifiye ve eğitimli spa terapisti, masör ve masöz bulamadıkları için sağdan soldan toplama elemanlarla zevahiri kurtarmak babında bir çözümle iş hayatına atılan şahane tesis.

her zamanki gibi alt yapı yok, üst yapı gösterişli.

şimdi ne haldedirler bilemem.

edit: gittim gördüm dıştan pek bi alelade buldum da içine girince epey bir huzur verici ortamı olduğunu müşahade ettim.
    spa'sını deneme fırsatım olmadı da, otel açılmadan önce orada spa eğitimi verme teklifi aldığım gün geldi aklıma, güzel bir fırsatı teptiğimi farkettim. ne güzel sapanca gölü kıyısında dingin günler geçirecekmişim meğerse.

bi de küçük bir not, otelin tam çaprazında iki kişi gecesi 30 ytl'ye çok şirin bir motel var.
  • balli sutlu su yatagi, bali masaji, mentol du$lu su magarasi, jakuzili atraksiyon havuzu, binbir cesit sauna ve terleme odasi, kartepe ice ve sapanca breeze kokteylleri, arp ve piyano sololari, erikli su, jordan kurdan, gol manzarali odalari, yunus ve cobra deniz bisikletlerine yurume mesafesinde olusu bunyelerimizde "yeme de yaninda yat" etkisi yaratan esenlik merkezi.
  • iki günlük yoğun spa tedavisi hizmeti verdikten sonra check-out sırasında ayak üstü iyice yumuşamış bedeninizin çeşitli* bölgelerinde yoğun hissedebileceğiniz sopa tedavisi hizmeti veren pek bi konsept wellness oteli..
  • kacamaklarin yani sira istanbul a uzak olan yakinligi nedeniyle sirket egitimleri icin de tercih edilen otel. minimalist, luks, saglikli, 10 cesit sauna, 20 tip masaj, detox, spa mpa da, bu spa kapanana kadar calistirilinca bu ozelliklerin fiyata dahil olmasi pek bisi ifade etmeyebiliyor.
  • özellikle odada bulunan jakuzide göle karşı seyirle yapılan şampanya keyfinin her kuruşa değdiği oteldir. bir de spa bölümündeki ısıtılmış sulu yataklar dinlenmek için süper bir mekan.başucuna birer çalar saat konması iyi olurdu. o kadar huzurlu ki saatlerce uyunabilir.
    çift olarak gidilmesi özellikle tavsiye edilir. aksi takdirde, hiperaktif bir kişilikseniz otel size fazla huzurlu gelebilir, bir süre sonra sıkılabilirsiniz.
    gece 12' den sonra aç kalmamaya dikkat edin, etrafta açık bir yer bulamazsınız, çünkü artık istanbul'da değilsinizdir.
    otel genelinde wireless'la internet erişimi vardır hatta arzu ederseniz laptop bile sağlayabiliyorlar.
  • 2 günden fazla kalınamayacak bir otel, yaş ortalaması baya yüksek,odaları falan cici gayet modern bir otel.
    kapalı havuzu olsaymış keşke dedirtiyor,bir de hiç çocuk olmadığı için sanırım tuhaf bir sessizlik var otel genelinde,aynı tonda devamlı çalan bir müzik falan..
  • gidince burda iki gunden fazla kalinmaz dedirtiyor ama gitmeyince de simdi gitsek de bi masaj yaptirsak, havuzlarda takilsak, taslarin icinden cikan yoga modlu muzigi dinleyip biksak dedirtiyor.
    (bkz: simdi istanbulda olmak vardi)

*