şükela:  tümü | bugün
 • en sevdiğim dizi karakterleri sıralamamda başlara oynar. o değil de enfes bir dramatik çizimini yapmışlar:

  http://i.hizliresim.com/m1qqb2.jpg
 • bir tane değildir. farklı evrenlerin farklı rick sanchez'i vardır. bizim maceralarını izlediğimiz ise dünya boyutu c-137'nin rick'idir.
 • tüm galaksilerin en hüzünlü, en delikanlı adamıdır.

  aksini iddia edeni squanchy squanchlasın.
 • ilk izlemeye başladığımda kaçık, sarhoş ve sorumsuz hatta abusive bir tip olduğunu düşünmüştüm ama sonra torunu için yaptıklarını, kendi içinde yaşadığı duygusal çıkmazları ve gizlemeye çalıştığı depresyonuna rağmen uğraşmaya devam etmesini gördükçe o ayyaş moruk gözümde rick reis'e evrildi.

  --- spoiler ---

  simülasyon içinde simülasyon olan bölümde kristalleri toplamayı bırakıp o keyifle morty'i sevmeye başlaması, eve döndüklerinde morty'i takdir ederken birden "bu da mı simülasyon" diye tribe girip çocuğun boğazına bıçak dayaması mesela boyuttan boyuta atladığı hayatı yeterince karmaşıkken bir de simülasyonla tekrar tekrar kandırılmanın mental durumunu ne kadar zorladığını gösterdi; başka bir bölümde morty ile macerayı kim seçecek diye inatlaşırlarken birden morty'nin eve gidelim demeye başlamasından durumu anlayıp anlamazlıktan gelmesi ve tam köyden kaçmışken dönüp pedo jelly bean'i vurması; unity ile olan ayrılığı sonrası intihar teşebbüsü; şu zaman çizgilerinin birbirinden ayrıldığı bölümde morty'e kelepçesini verip kendini feda etmesi ve halini bir an için kabullenip sonra kurtulabileceğini anlayınca tanrıya dua etmeye başlaması, kurtulunca tekrar ateiste bağlaması; diğer torunu summer ile steroid alıp kas yapmaları, it uğursuz kim varsa senkronik şekilde pataklamaları; ve özellikle 2. sezon finalinde yaptıkları... rick'i sevmek için nedenler böyle uzayıp gidiyor.

  --- spoiler ---
 • rick and morty adlı dizinin starıdır. mükemmel işlenen bir animasyonun gerçek olası karakteridir. bünyeye anarşik bazda etkisi büyüktür. büyülüdür.
 • arada sıkışıp kalmışlığımızın resmi.

  kainatı çöz ama aile yemeğine katılma zorunluluğu hisset.

  mikron boyutlara in ama torununu okuldan almaya git.

  portal tabancası ile paralel evrenleri dolaş ama kızın ve damadının arasında kal.

  beyaz sarayı havaya uçuracak gücün olsun ama diğer torununun aşk acısı ile uğraşmak zorunda hisset.

  kasma rick, sen de konyalısın. insan yapımısın.
 • "yuhalamalarınız önemsiz, neye alkış tuttuğunuzu da gördüm." rick and morty, 4.3
 • geçmişini merak ettiğim tek karakter. böyle bir adam nasıl aşık olabilmiş,neler yaşamış acayip merak ediyorum. umarım 3. sezonda (çizimler biterse yayınlayacaklar) bir şeyler gösterirler bununla ilgilli.
 • türkçe dublajlı versiyonunu izlemek keyif verir.
  --- spoiler ---
  selam bay boklu göt deliği.
  --- spoiler ---
 • "oh god, what is life?
  how can someone so talented die so young?
  what is being young?
  i'm not young. i'm old.
  i'm gonna die. my body isn't real."

  - rick sanchez

hesabın var mı? giriş yap