• southampton'un mali krize rağmen 1.3 milyon avro basıp bristol rovers'dan transfer ettiği santrafor. tam bir golcü, son vuruşları, duran toplara hakimiyeti...

kanımca liginin en iyi santraforu. fakat maalesef southampton'ın championship'e yükselmesini tek başına sağlayamayacak gibi.
  • ingiltere alt liglerinin taner demirbaş'ı. müzmin the league one oyuncusu olup her sene ortalama 30 tane gol atar. nedense bırakın premier ligi championship'te bile hiç şans yakalayamamıştır bu 82'li doğumlu adam.
  • bu sezon kariyeri boyunca ilk kez forma şansı yakaladığı championship'te southampton formasıyla ilk 16 hafta itibariyle 9 gol atıp 8 de asist yaptı. kısaca çıldırdı, şampiyonluk istiyor.
  • bugün kariyerinde oynadığı ilk premier league maçında oyuna girdikten dört dakika sonra golle tanıştı. yürüyedur bay gol.
  • bu sene premier ligde dikkat edilmesi gerekenler listesinde kendisine ön sıralarda yer bulan southhampton golcüsü.
  • ingiltere'de oynamadığı ve gol olup yağmadığı lig olmayan başarı abidesi. bir nevi dario hübner, yunus altun. bu sene de premier lig'i sallamakta.
  • soton'u taşıyor diyebilir miyiz? adam lallana, jay rodriguez, gaston ramirez, jason puncheon ve luke shaw ile birlikte soton'un en güzel parçalarından biri. dün oyuna sonradan girmesine rağmen 16 ocak 2013 chelsea southampton maçında skorun 2-0'dan 2-2'ye gelmesinde büyük rol oynadı.
  • 2012-13 sezonunda premier lig'de yer alan southampton'un atmış olduğu 36 golün 11'inde imzası olan futbolcu. taner demirbaş benzetmesi yapılmış kendisine, bu gerçekçi bir benzetme. ancak lambert premier lig'deki performansı ile bu benzetmenin bir merhale üzerine çıkıyor ve takdiri hakediyor. lambert, mücadele sathındaki southampton'ın en alımlı parçalarından biri.
  • bu sene basindan beri takip ediyorum. duzenli olarak izliyorum. fenerbahce'ye kazandirilsin basarili olmazsa tum masrafini ben oderim... ingiltere milli takimina secilmemesi ise tam bir skandal.
  • bjk southampton macini izleyenler reisi izlemislerdir. besiktas'a atti zaten. kader iste... bu adam cok buyuk futbolcu, cardozo yerine alinmasi gereken, servisci ve gol krali. frikikleri de cabasi. toplara vurdugunda cikan zbamm zbammm sesini dinleyip kendinizden gecebilirsiniz. hala fenerbahce'ye gelmesini istiyorum.
hesabın var mı? giriş yap