şükela:  tümü | bugün
 • multi-kripto olarak borç vermeyi bunun üzerinden kazanç sağlamayı amaçlayan bir coin projesi. şu an ico aşamasında ve ilk bölümdeler, 5 bölüm sürecek bir ico aşamasından sonra mart ayında tanıtıma ağırlık verip nisanda ise coinmarketcap da listelenmeyi planlıyorlar. kısaca ricona coinleri yakında hazırlanacak wallette tutarak başlangıç için %33 ileriki safhalarda %55 civarında faiz getirisi öneriyorlar. bunun nedeni ise ico boyunca sadece 9 milyon adet coin satılacak toplam adet ise 28 milyon, kısacası borsalara nisanda açıldığında icodan toplamıl olanlar büyük avantaj sağlayacaktır total anlamda da çünkü kalan 21 milyonun ne kadarı hemen piyasaya sürülecek belli değil.

  temmuza kadar ise tüm belli başlı marketlere girme planları var.

  ingilizce bilenler için yol haritasını paylaşıyorum.

  https://www.ricona.io/…ages/recona coin roadmap.jpg

  çok temiz ve net şekilde yazmışlar.

  siteden ekiplerini de inceleyebilirsiniz ben kendi araştırmamı yaptım,kafama yattı hem icosuna katılıcam. ileride adını çok sık duyacağız. yurtdışında yaşamam sebebiyle henüz türkiyede gündem olmayan
  ico veya coinleri bulabiliyorum.

  bilgileri faydalı bulduysanız erkenden yol almak isterseniz

  https://ricona.io/index.php?uid=coskun443 linkinden üye olursanız sevinirim. ayrıca siz de arkadaşlarınızı davet ederseniz zincirleme bonus veriyor kucoin gibi.

  daha önce tavsiye ettiğim ico ve coinleri entrylerimden bulabilirsiniz

  saygılar.

  diğer yandan ethereum soft (5 milyon adet olacak sadece) airdropuna çok az kaldı (bir kaç gün) yerinizi almayı unutmayın.

  http://vy.tc/eiigr62