• değeri bilinmemiş bir motosiklet yarış oyunu.

çok fazla sayıda motosiklet ve bunları kişiselleştirmek ya da geliştirmek için seçenek bulunmakta. motosikletlerin tasarım ve görüntüsüne gösterilen özen, çevre ve pistlere o kadar da gösterilmemiş gibi. yine de kötü diyemem.

oynanış bakımından ise gördüğüm en kullanıcı dostu ayarlara sahip yarış oyunu diyebilirim. kolay, normal, zor gibi üç dört seçenek ile geçiştirilmemiş, bir çok etkeni tek tek ayarlamak olanaklı. bu ayarlamalar sonucunda oynanışı ne kadar kolaylaştırırsan, ana ödül üzerinden alacağın ek para o kadar azalıyor. diyelim ki en kolay ile fazladan yüzde beş alırken, en zor ayarlar ile fazladan yüzde yirmi para alabiliyorsun. bu para ile de kendine yat, kat almıyorsun tabii, örneğin kariyer modunda bir sonraki yarış için motosiklet alman ya da elindeki motosikleti geliştirmen gerekebiliyor.

kusursuz bir oyun değil ama şöyle söyleyim; driveclub bikes bu oyunun yanında şaka gibi kalır.

not: ps4 platformunda oynadım.
  • oyun bildiğin çok zor bir o kadarda zevkli.
  • oyun denilmiş, oyun değildir.
    motosiklet yarışı simülasyonudur.
  • motosiklet oyunlari dunyasinin gran turismo'su olan oyundur.
    konsept gt ile ayni ve bu sebeple de cok genis bir gelisim yelpazesi sunuyor. yeni motorlar satin almak, modifiye etmek, kilik kiyafet duzmek gibi. basarili buldum kesinlikle.
    mv agusta'yi da soyle bir costurdum, oh...

https://youtu.be/ehhjwxdb1vc
hesabın var mı? giriş yap