şükela:  tümü | bugün
  • rıdvan 16 maç ceza çok diyor.... intikam alındı diyor.. diyor da diyor.. aynı hareketi avrupa'da yapsaydı arda'nın futbol hayatı biterdi diyemiyor ama..

edit: araştırmalarım sonucu rıdvan'ın dediklerinin şifresini çözdüm.. arda, milli takım uçağında gazeteciye saldırıp darp etti yaa.. bilal meşe'nin çalıştığı gazetenin sahibi demirören'di.. arda saldırı esnasında demirören'e de sinkaflı küfürler ediyor.. o dönem yıldırım demirören küfürleri sineye çekiyor.. gün olup devran dönünce arda kucağa düşüyor.. demirören de ibnelik öyle yapılmaz böyle yapılır deyip cezayı kilitliyor.. olayın özeti bu....

--- spoiler ---

şeytan

rıdvan dilmen: "ne yaparız arda'ya dediler ve arda da istediklerini verdi onlara. adımın rıdvan dilmen olduğu kadar eminim, bir daha da böyle bir ceza asla ve asla veremeyecekler. arda ceza almalıydı ama bu 16 maç geçmişten birikimle büyüyen bir intikam kararıdır."

--- spoiler ---

rıdvan'ın intikam demesinin nedeni de bu.. intikam soğuk yenen yemektir
  • t a m a m rıdvan t a m a m artık.
  • buram buram yalakalık kokan yorum
  • rıdvan'ın her yorumu artık siyasidir. eskiden iyi bir futbol yorumcusuydu. ama siyasete atıldıktan sonra, her yorumu siyasi ve mide bulandırıcı olmaya başladı.

arda turan'ın estirdiği onca futbol terörüne rağmen bir kere bile düzgün eleştirememesinin sebebi aynı "evet" videosunda olmasıdır.

yazık sana rıdvan.

futbolda kabadayı istemiyoruz!
  • konuştukça batan birinden başka yorum beklenmez.
  • halen daha siyasal islam’ın mantığını anlayamamış, aklı futbol dışında pek de süper çalışmayan bir yorumcunun boş konuşmasıdır. geçiniz. bende engelli ntv zaten.
  • rıdvan hayırdır, bakanlık teklifi mi geldi? spor bakanı falan mı olacan? dakikada 8000 devir yapar oldu o koca dilin?

tanımına bandım: master degree bir yalama tarafından yapılan yorum.
  • ikiside ayni cemiyetin adami birbirlerine evet videosu cekmediler mi? tabi sonuna kadar savunacak ardayi
  • orda bir olay oldu diye arda ne yaparsa yapsın ceza almayacak mı aq , bu nasıl bir bakış açısı
  • bana arkadasin soyle senin kim oldugunu soyleyim, tencere kapak misali bu ridvanda koyu yalaka ama bazen nereye yaptigini bilmiyor yapayimda biryere gider diye dusunuyor, diyemiyorki arda bunu avrupada yapsa birda hicbir avrupa kulubunde oynayamazdi diye.