şükela:  tümü | bugün
 • referandumda değerli cumhurbaşkanımıza tam destek vermiş, içerde olan gazeteciler için 'gazetecilere özgürlük demeyeceğim suçlu olan cezasını çeksin' demiş, 14 temmuz 2017 khk kararlarında işinden ihraç edilip 'adalet herkese lazım olacak', 'bari suçumuzu söyleyin ama nerde sizde o yürek' diye isyan eden vatandaşımız. bu bilgilerin üstüne yorum yapmaya gerek duymuyorum.

  ismi burda kalsın. bu cahiller, bu gafiller herkese ibret olsun.
 • her vatandaşın bakıp da ibret alması gereken kişi. adalet bir gün herkese lazım olur. söz konusu tweetleri: https://pbs.twimg.com/…ia/dezfd9qxkaenpdw.jpg:large
 • adalet bakanlığına bağlı bolvadin c tipi kapalı açık ceza infaz kurumunda makhum kabul birimi memurudur.

  http://www.bolvadincik.adalet.gov.tr/…mlerimiz.html

  ironik ironik...
 • hakkında şu an şöyle şeyler düşünülen/söylenen/yazılan/çizilen kişi: "hmm o da akp'yi destekliyordu, sonra kendisi destekledikleri tarafından mağdur edildi. salak herif, akp'yi desteklersen olacağı bu, hak etti işte, hepsi salak bunların..."

  belki birilerinin tam da böyle şeyler düşünmesini sağlamak için fetö tarafından planlanmış bir şeyin parçası olmuş kişidir, belki de değildir. yani adam aslında ilk attığı tvitlerde samimi değildi ve başına böyle bir şey geleceğini bildiği için "geleceğe yatırım" yapmış olabilir. fetö'nün de böyle bir algı yaratmak isteyeceği açık. tabii onlar mı yaptı, bilmiyoruz, sadece ihtimal. adam fetö'cü de olabilir veya evet dediği için fetö'cü artıkları tarafından ihraç edilme kararı verilmiş de olabilir.

  kısaca yeterli bilgimiz yok, işin fetö kısmını da göz önünde bulundurmak lazım, diyorum.