şükela:  tümü | bugün
  • mavi ışıklar'ın yeni gitaristi. cihat günaydın'ı sound olarak aratmıyor tarzı aynı.
  • beşiktaş'ın 2001 doğumlu genç oyuncusu. ileride türk futbolunda kendisinden güzel söz ettirebilir. öyle bir potansiyeli var gibi sanki. yaşıtlarına göre potansiyeli olduğu kesin.
  • bu akşam oynanan altınordu maçında tribünlere umut dağıtan oyuncu. henüz 17 yaşındaymış, dağıtadur çocuk.
  • altınordu hazırlık maçına 75. dakikada oyuna girip son anlarda şut pozisyonuna girmesine ramak kala tribünlerden “vur vur!” sesleri eşliğinde querasma’ya pas veren altyapı topçusu. bunun önceki versiyonu ismail köybaşı için benzer bir durumda tüm tribünler ve ekran başındakiler “vurma lan!” diye tepki vermişti. vuradur çocuk!
  • beyler 3-4 sene sonra yeni sarı bir sol bekimiz olacak. allah sakatlık vermesin. acayip umut verdi ama biraz vücut çalışması gerekiyor.
  • son sevdigimiz ridvanin mundar olmasindan mutevellit masallah nidalari ile izledigimiz sol bek, allah yardimcisi olsun, hoca da oynatsin insallah
  • ışık var dedirten genç yetenek.

yeni bir fişek de olabilir eşek de. bu tamamen ona bağlı.
  • eminim quaresma'ya "nolur gökhan'ı bırakın arkama bunu verin" dedirtmiştir. çocuğu 15 dakika izledik, quaresma'ya yaptığı her bindirmede ben ferahladım amk. çok mu zordu bana bunu yaşatmak? teşekkürler genç. na buraya yazıyorum (gerçekten yazıyorum) 3-5 sene sonra adından çok bahsettirecek bu genç. bindiredur çocuk.
  • cumartesi günü oynanacak kayserispor maçında caner'in kart cezalısı olması adriano'nun da sakatlığı sebebiyle sol bekte görmeyi canı gönülden istedigim genç sporcu.

en azından 45 dakika oynasın yada 15 dakika oynasın ama yeterki oynasın. necip vida vs adamlardan sol bek yaratmak yerine asıl mevkisi sol bek olan bir genç takım oyuncusu oynasın o mevkide. olmazsa cıkart devre arasında gene necibi koy sol beke ama bu cocugu oynat hocam.

edit: sarpsbog 08 maçının kadrosu alınmış. yavaş yavaş a takımda kendine yer edinmesini istediğim solbek. takımın bir gençleştirme operasyonu geçireceği kesin. bu operasyonun içinde kendiside yeterince şans bulur. serkan rençber'in söylediğine göre altyapılarda fizik olarak en iyi oyunculardan biriymiş. zaten altınordu maçında da fizik olarak ufak olsa da hız ve pozisyon içinde müdahaleleri gayet iyiydi.
  • adriano'nun sakatlık nedeniyle görev alamayacağı göztepe maçına ilk 11'de başlaması gereken genç sol bek. en azından arkasına adam kaçırıp durmaz.