şükela:  tümü | bugün
  • haber

yabancı saflığı. aslında hoca doğrusunu yapmış da işte bizde problem olur. hadi beşiktaş falan diye belki gs'liler çok takmaz ama yarın öbür gün bir fb derbisi öncesi adamcağıza fb atkısı dolarlarsa sıkıntı olur.
    not: saflık kelimesini iyiniyetli, temiz kalpli anlamında kullandım.

edit: bu arada hocaya tebrikler, sporda şiddet ancak böyle medeni , kaliteli spor adamlarıyla azaltılabilir.
  • habere göre eleman istekte bulunmuş ve hoca da kırmamış. kaç bin km uzaktayız acaba şu zihniyetten?

(bkz: bu medeniyet bir değişik dostum)

bizde işler farklı yürüyor tabi o ayrı.

debe edit: sosyal sorumluluk adı altında yapılan debe editlerinin olayları laçkalaştırdığını, insanların konuya daha soğuk yaklaşmasına sebep olduğunu düşünüyorum. çoğu kişi okumadan dahi geçip gidiyor. bilmiyorum belki de ben kötü bir insanım :)
  • bu poz için riekerink bey'e laf edecek olan taraftar ne biçim taraftar, sadece fotoğraftan tartışma yaratacak olan adam ne leş bir adam. kabul edelim, riekernik bey ülkemizin futbol anlayışı için birkaç gömlek üstümüzde. böyle adamlara sahip çıkarsak uzun vadede kazanırız, ağar efendiyi arkasına alan adanalıyı savunarak değil.
  • gs taraftarı olmamama rağmen riekerink'e olan sempatimi artırmış pozdur.

sıkıyorsa fatih terim'den istesinler bunu kafa göz dalar vallahi. göt ister soramazsın bile lan.
  • beşiktaşlı olarak kendisine riekerink bey diyorum.

edit : gs ye de yarın sikerink diyorum. kusura bakmasınlar. hocanız karakterli ama aynı şeyi camianız için diyemiyorum.
  • adamın tişörtünde bile kartal amblemi var. bu iş bitmiş.
  • sanırım fikret orman, jan olde riekerink'i de kiralamış beyler :(
  • deplasman yasağının kalkmasının iyi mi yoksa kötü mü olacağı bu olaya vereceğimiz tepkiyle rahatlıkla ölçülebilir. evet.
  • (bkz: helal olsun)