şükela:  tümü | bugün
 • su anki tobb baskani.. mantikli soylemleriyle tarafimdan takdir goruyo. bilemem bu ona ne kazandirir..
 • imf ile yeni standby anlasmasi yapilmasi taraftarligini oyle guzel vurgulamistir ki kulaklarda imf icin soyunurum tadi birakmistir.
 • an itibariyle tobb olağan genel kurulunda devam eden hitabesi cnn türk'den naklen verilmekte olan tobb başkanı.
  nutuk metni gayet iyi hazırlanmış, o da iyi hazırlanmış, belli.
 • daha önceki kongre konusmalari icin tiyatrocu ejder akisik'tan diksiyon dersi alan, bir zamanlar abd'nin ilgilendigi tobb baskani.
 • ya bu adam ya da sinan aygün ak parti dışında alternatif bir siyasal oluşum için başa geçirilecek.

  "merkez sağ" artık türkiye'de "siyaset" ile eş anlamlı olduğundan harici bie alternatif zaten mümkün değil, baykal boşuna sağ parti olduğunu ilân etmedi.
 • hala ve hala ve hala konuşan adam. git biraz arkada dur kardeşim ya.
 • mehmet ali talat olayıyla ilgili olarak, bu ay içinde savunma vermesi için fia tarafından çağırılmıştır. bir tv programında "formula 1 'e siyaset bulaştırdığınız söyleniyor" cümlesi üzerine bunun siyasetle bağlantısı yok, ne alaka diyerek takiye yapmıştır. ama ne var ki ona sorular soran spiker arkadaş şunları soramadı;

  -peki talat bey'e ödül öylesine mi verdirildi. bilerek, kasten seçilmedi mi o adam.
  -ispanya grand prix'ini bir başka ülkenin cumhurbaşkanının vermesi ne kadar saçma ise, türkiye gp'si ödül töreninde de başka bir ülkenin devlet adamının vermesi saçmadır. yok eğer bilerek seçildiyse, yani amaç 2 buçuk milyar insana kıbrısı tanıtma, orada haksızlığa uğrayan bir milleti gösterme çabası ise bu buz gibi spora siyaseti bulaştırma olmuyor mu? böyle bir yöntem sizce mantıklı mı? diyelim mantıklı geldi size. kıbrısı tanıtabildiniz mi? üzerindeki ekonomik filtre kalktı mı? rumlar dahil olmak üzere 2 buçuk milyar insan aaa orda birileri yaşıyormuş dedi mi? siyasi bağımsızlığını kazandırdık mı onlara? sonuçlarını gözlemlediniz mi? siyasi konumunda bir değişik oldu mu böye iyi mi?

  (bunları soramadı spiker. karşılıklı kehkeh eheheh soruları ve cevapları verdiler birbirlerine)
 • mso ve tosfed 'in scuderia ferrari den daha fazla ceza almasini saglayan adam (bkz: #10057733) (ferrari, takim emirleri uygulamasi yuzunden fia tarafindan 1 milyon dolar cezaya carptirilmisti). en azindan bu sekilde bir dunya liderini formula 1 de alt etmis olduk.

  hadi 5 milyon dolar bir sekilde ödendi. ama pistin * ve organizasyonun prestijine gelen zarari, ana sponsor petrol ofisi fitil fitil cikarmaz mi? umarim cikarir.

hesabın var mı? giriş yap