şükela:  tümü | bugün
  • lars von trierin yönettiği aşmış dizi. david lynchin ikiz tepeleriyle beraber televizyon aleminin en iyi iki dizisinden biri olarak gösteriliyor. ekim ayında her çarşamba cnbc-e'de 00.00 da gösterimde. dizi krallık hastanesinde geçen tuhaf olayları konu ediniyor. film festivaline bir iki sene önce film formatında gelmişti. kaçırdıysanız bu ay sakın kaçırmayın. her cumartesi 00.30'da tekrarı da var.
  • çekimleri olsun konusu olsun karakterler olsun izlerken bokumuzu donduran sürüm sürüm sürükleyen harika dizi. festivalde sonu "to be continued" bırakılmış olan dizinin tamamı bu sefer cnbc-e de yayınlanır diye ümid ediyoruz. bu tarihte henüz 2 bölümü yayınlanmış durumda. kaçırmayın.
  • 19 ekim 2001 cuma akşamı 1 ve 2. bölümleri tekrar verilecek. cumartesi gecesi de 3. bölümün tekrarı var. kaçırmış olanlar için süper fırsat.
  • (bkz: krallık)
  • zapping yaparken karşıma çıkıp beni dumur eden bir lars von trier güzelliği. cnbc e'yi de öpüp koklamak gerek, o da ayrı tabi.
  • enteresan atmosferi ve psikopat suratlı oyuncuları ile etkiledi beni. güzel güzel trier enstantaneleri de var,hoş.
  • ilk dört bölümü krallık 1, ikinci dört bölümü de krallık 2 olarak festivallerde gösterilen dizi.
    son parçası olması planlanan ve yine dört bölümden oluşacak olan krallık 3, isveçli cerrah helmer'ı oynayan ernst-hugo jaregard'ın ölümüyle öölecenek ortada kalmıştır.
  • konustukları garip dilin(galiba danimarkca) diziye ayrı bir hava kattıgı ve içindeki buyuk bebek ile ilgimi cekmeye basladıgı su anda muptelası oldugum dizi... tesekkurler cnbc-e
  • (iki çift şey söyliycem krallık başlığına mı kingdom başlığına mı riget başlığına mı yazayım şaşırdım)
    çok feci komik ve çok feci çarpıcı * ayrıntılara haiz, danca'nın çekiciliğine kapılıp altyazıları okumayı unuttuğum nefis dizi;
    kötülüklere iyilikle karşılık vermeye ikna edebilecek mi bakalım

hesabın var mı? giriş yap