şükela:  tümü | bugün soru sor
1415 entry daha
  • kendisinin avon'un ceosu olduğundan korktuğum, yakın zamanda müziği bırakıp altın günü yapan kadınların en büyük ikonu olacak şekilde kozmetik dünyasında emin adımlarla ilerleyip, bizi siktir edeceğini düşündüğüm afet-i devran.

    son zamanlarda paylaştığı her fenty beauty postunun altına gelen ''yeni müzik istiyoruz, artık albüm istiyoruz'' gibi yorumları trollemeye başlayan rihanna hanım, yine aynı soruyla gelen bir hayranına ''bu soru çok 2018 yeaa'' diyerek, dalga geçmeye devam ediyor.

    bu yılan ilk defa müziğe bu kadar ara veriyor. anti gibi bombastik ve son derece karanlık bir albümden sonra, hele ki 2017 yılında yayınladığı ve hala bayıldığım wild thoughts gibi bir şaheserden sonra gelecek olan albüme karşı beklentilerimi tavana çıkartmış durumda. rihanna bugüne kadar beklentileri düşürmeyen tek müzisyen olabilir. work gibi bir kulak kanseri hücresini yok sayarak söylüyorum bunu elbette.

    tüm kozmetik ürünlerini ateşe atıp, stüdyoya kapatmak istiyorum kendisini. gerçi albüm kayıtları son aşamalarda büyük ihtimalle. yakında bombayı patlatsın, köpekler gibi yolunu gözlüyoruz.