• kozmetik markası, iç çamaşırı markası derken kendi moda evi için gün sayarken albüm çıkarmayı unutan güzel kadın.
  • bugün 31 yaşına giren şarkıcı, iş kadını.
  • bugün 31 yaşına basmış çikolatam. ''19 yaşındaki genç şarkıcı'' cümlelerinin geçtiği haberleri daha dün gibi hatırlıyorum ya zaman çok çabuk geçiyor. sırf bu kadının konserine gidebileyim diye 2.5 ay boyunca yazın sıcağında güneşin bağrında yaz okulu olacak garabete katlanmıştım. tadını alınca bırakamadım her sene yaz okulu yapıp okulu 1 sene erkenden bitirdim. hayatıma en büyük olumlu katkıda bulunmuş popüler kültür şahsiyeti ta kendisidir asjdsjdhfdjdfhj. kutlamamak olmazdı, 30. yaş günü partisi gibi abartılı ve görkemli bir şey yapacak mı acaba bekliyorum.

albümüne gün sayıyoruz keşke yarın doğum günü sürprizi diye çıkarsan ajshshhdhsj.
  • tame impala'nın new person, same old mistakes adlı şarkısını coverlayan kişi. rihanna'yı gram sevmememe rağmen güzel coverladığını söylemek gerek. belki de orijinaline birebir sadık kaldığı içindir. bilemedim.
  • şarkı yap lan
  • geçenlerde we found love dinlerken başındaki konuşanın kendisi olmadığı gerçeğini hatırlayıp yine bir keyfimi kaçıran, doncu, parfümcü, rimelci kraliçedir.

şaka bir yana, geçenlerde jayz ile 5 saat süren bir toplantı yapmışlar, official olarakta albümün bittiği açıklandı. anti döneminin başında da albümle ilgili inanılmaz güzel şeyler duyuyordum, özellikle kapağı yayınlandığında sara krizi geçirmiştim ama albümden yayınlanan ilk single work gibi bir çöp olmuştu. kulak kanserimim ameliyat ücretini drake ile kendisine bölüştürsem ancak karşılardım o şarkının bende yarattığı hasarın bedelini.

köpekler gibi özledik kendisini. ara ara başlığında yaygaralar kopsa da herkesin deli gibi dinlediği, en büyük çamuru atanın bile ağzına sike sike şarkılarını ezberleten doğaüstü güzel kadındır. wild thoughts'tan bu yana hormonlarım değişmiyor, sal artık şu yeni müziği be.
  • yıllardır youtube’da olan ama albümlerine alınmamış şarkıları, fenty fantasia sanatçı adı altında apple music’te yayınlanmış kraliçe. ama şarkılar yakında silineceğe benziyor, zira bu yayınlama işi rihanna ve ekibinin izni olmadan yapılmış gibi. rihanna’nın ig’de bu albümle ilgili düşüncelerini soran hayrana cevabı “shits crazy” kdjdjdj.

edit: uçtular.
  • "fenty fantasia" adıyla kaydettiği "angel" albümü sızdırılmıştır, albüm itunes'da bayağı popi olmuş hatta.

albümdeki şarkılar ise bunlar:
    counterfeit
    goodbye
    here we go
    hating on the club
    answer
    my name is fantasia
    bitch i'm special
    just be happy
    sexuality
    whipping my hair
    don't even try
    winning women

size albümü özetliyim: rihanna'nın tüm albümlerini ezer geçer.
  • çok büyük hayranı olduğum, asıl mesleği şarkıcılık olup son zamanlarda kurmuş olduğu yeni markasıyla, asıl mesleğini unutan bal küpümm...
  • bu kadın nasıl bir reyizse, kendisi birkaç sene albüm yayınlamayınca müzik dünyası çok sıkıcılaşmaktadır. 2015 çok sıkıcıydı mesela, 2016'da anti çıktı; ortam şenlendi, sonra 2016 müzik için en verimli yıllardan biri oldu. şu ana kadar 2019 da çok bayık geçiyor, albümü ekime-kasıma kadar bekletirse işimiz var harbiden. ariana, dua falan bir yere kadar, dön bebeğim, dön çaresiz başım.
hesabın var mı? giriş yap