şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tacizcilerle pedofili orospu çocuklarıyla iş yapan lady gaga’nın (kendisini gayet severdim ama soğuttular) aptal, işsiz ve ergen fanları tarafından pornocu olarak tanımlanan şarkıcı.

  puahahahahahahah...

  olum lordofmonsterz ne zaten, stan twitter mı burası? her şarkıcı başlığında o şarkıcıyı gömüyor. bi siktir git lan!
 • (bkz: hayal ettiğiniz hayati yaşamakla meşgulüm) diye düşündüğünü zannettiğim ama nedense bazılarına anlamsız bir şekilde dert olmuş ünlü kişisi. borç verdiniz de sizin verdiğiniz parayla o hayatı mı yaşıyor? herkes kendi işine bakmalı kanımca. kimsenin sizin düşük hayat standartlarınızda yaşamak gibi bir zorunluluğu yok.
 • us weekly'nin haberine göre 9. albümünün kayıtlarını bitirmiş şarkıcı, iş kadını, moda ikonu, dünyanın 8. harikası vs vs daha uzar bu liste sjhdsjdhjsdhd. genelde albümlerinin mixingi masteringi 1.5-2 ayda hallediliyor. bu baharda albüm yolda inş. hasretinden prangalar eskittim be ririm.

  markası fenty beauty'nin kuruluşunun 1. senesinde 500 milyon euro değerinde satış yaptığı haberi de düştü. ilk senesinde en çok satış yapmış kozmetik markası olarak tarihe geçti. bernard arnault'nun kendisine moda evi kurma planı boşuna değilmiş demek ki. albümü kaydettiği için, buna lütfettiği için bile şanslı hissediyorum kendimi. albüm satışları+streamingden gelecek kuş kadar gelir+turne falan derken net 50 milyon doları cebine koyabilir mi emin değilim. hatta turne bile yapmayabilir dvd de çıkarmıyor zaten. kariyeriyle alakalı belgesel çekiyordu o da çıkmadı bir türlü. müzik için olanı ayrı çıkar moda sektöründe yapacaklarını ben daha sonra da izlerim annem sen yeter ki o moda evini kur ve yine tarihe geç asjhdjsdfhdkd.
 • sonunda albüm kayıtlarını bitirmiş olan avon’cu karı. ulan 3 sene bekletilir mi bir albüm için insafsız? oturdu 3 sene instagram’da makyaj yaptı. neyse şaka bir yana, bu makyaj ve moda sektöründeki başarısının müzik sektöründeki başarısını gölgede bırakması çok ironik oldu. müzikten ettiği gelirin kat kat fazlasını birkaç ay içinde cebine attı belki de, ben de olsam müziğe bulaşmam daha...
 • kozmetik markasının ürünleri inanılamaz kötü. farları, highlightlerı, fondötenleri... cidden çağın gerisinde kalmış gibi. denemek için bir farını sürdüm; dağılma konusunda çığır açtı. saçıma başıma varasıya dağıldı.

  kardashian şürekası bu konuda kendisinden çok daha iyiler.
 • bugüne kadar saçlarını her renge ve her şekle sokmuş insan kişisi. yakışıyor da üstelik.

  kırmızı

  sarı

  kahverengi

  siyah

  https://www.instagram.com/p/brn9jjpj3u8/

  https://www.instagram.com/p/brn9ewrjmfu/
 • kozmetik markası, iç çamaşırı markası derken kendi moda evi için gün sayarken albüm çıkarmayı unutan güzel kadın.
 • bugün 31 yaşına giren şarkıcı, iş kadını.
 • bugün 31 yaşına basmış çikolatam. ''19 yaşındaki genç şarkıcı'' cümlelerinin geçtiği haberleri daha dün gibi hatırlıyorum ya zaman çok çabuk geçiyor. sırf bu kadının konserine gidebileyim diye 2.5 ay boyunca yazın sıcağında güneşin bağrında yaz okulu olacak garabete katlanmıştım. tadını alınca bırakamadım her sene yaz okulu yapıp okulu 1 sene erkenden bitirdim. hayatıma en büyük olumlu katkıda bulunmuş popüler kültür şahsiyeti ta kendisidir asjdsjdhfdjdfhj. kutlamamak olmazdı, 30. yaş günü partisi gibi abartılı ve görkemli bir şey yapacak mı acaba bekliyorum.

  albümüne gün sayıyoruz keşke yarın doğum günü sürprizi diye çıkarsan ajshshhdhsj.
 • 31. yaşını kutlayan iyilik emsali, tanrı’nın elçisi, müzik ve moda sektörünün kraliçesi, isa’nın kayıp kızı, barbados’un evrene en büyük hediyesi.

  sana kurban olurum ben ulaan!