şükela:  tümü | bugün
  • 31. yaşını kutlayan iyilik emsali, tanrı’nın elçisi, müzik ve moda sektörünün kraliçesi, isa’nın kayıp kızı, barbados’un evrene en büyük hediyesi.

sana kurban olurum ben ulaan!
  • geçenlerde we found love dinlerken başındaki konuşanın kendisi olmadığı gerçeğini hatırlayıp yine bir keyfimi kaçıran, doncu, parfümcü, rimelci kraliçedir.

şaka bir yana, geçenlerde jayz ile 5 saat süren bir toplantı yapmışlar, official olarakta albümün bittiği açıklandı. anti döneminin başında da albümle ilgili inanılmaz güzel şeyler duyuyordum, özellikle kapağı yayınlandığında sara krizi geçirmiştim ama albümden yayınlanan ilk single work gibi bir çöp olmuştu. kulak kanserimim ameliyat ücretini drake ile kendisine bölüştürsem ancak karşılardım o şarkının bende yarattığı hasarın bedelini.

köpekler gibi özledik kendisini. ara ara başlığında yaygaralar kopsa da herkesin deli gibi dinlediği, en büyük çamuru atanın bile ağzına sike sike şarkılarını ezberleten doğaüstü güzel kadındır. wild thoughts'tan bu yana hormonlarım değişmiyor, sal artık şu yeni müziği be.
  • bu kadın nasıl bir reyizse, kendisi birkaç sene albüm yayınlamayınca müzik dünyası çok sıkıcılaşmaktadır. 2015 çok sıkıcıydı mesela, 2016'da anti çıktı; ortam şenlendi, sonra 2016 müzik için en verimli yıllardan biri oldu. şu ana kadar 2019 da çok bayık geçiyor, albümü ekime-kasıma kadar bekletirse işimiz var harbiden. ariana, dua falan bir yere kadar, dön bebeğim, dön çaresiz başım.
  • kendisi kilolu bi ablamızdır. spora gidip bi götü göbeği eritse iyi olur. göz zevkimizi bozuyor.
  • harper's bazaar dergisinin mayıs sayısının kapak yüzü olmuş iki gözümün çiçeği. <3

https://www.harpersbazaar.com/…-couture-cover-2019/
  • vogue avustralya'nın da kapak yüzü olmuştur. tam da ririmin şanına yakışır bir çekim yapılmış. bana böyle power dressingle gelin işte. piliseli etek ve ceketin olduğu fotoya bayıldım.

https://www.vogue.com.au/…s://t.co/i3tu8sqiax&pos=7

albüm cidden çok yakın, hiç bu kadar dergi promosu yapmazdı. haziran'da yine bir vogue us kapağı gelir geçen seneki haziran kapağı büyük ses getirmişti. albüm de bittiğine göre mayıs-haziran gibi dinleyeceğiz sanırım. bangerlarınla, alametifarikan olan bomba ilk singleınla dön bebeyim bu işin şakası kalmadı artık.
  • victoria secret defilesinde o kadar meleğin arasında yargı dağıtışını ne zaman izlesem kanım çekilir. allahsız karı ilah gibi ya