şükela:  tümü | bugün
 • trt'nin 'yahu ben iki senedir acaip basarilar yakaladim, dur bakalim bunu nasil berbat ederim?' diye düsünmesi ve eski sisteme dönmesi sonucunda bu gece türkiye elemesinde birinci olan sarkidir. en az diger sarkilar kadar kötü olan bu sarkinin birinci olmasi aslinda hicbir fark yaratmadi.
 • athenayi gecen sene begenmezken, bu sene onlarin sarkisini mumla aratan hayal kirikligi.
  rimi rimi leyleyy askina müptela oldum rimi rimi leyyy....
 • adını duyunca aklıma tren gelir hoş gelir'î getiren şarkı. adaylar açıklandığında dinlemeden seçtiğim iki favorimden biriydi, kazandı. jüri de benimle aynı yöntemi uygulayarak seçmiş olabilir diye düşümekteyim. (bkz: #6493407)
 • görsel olarak düzenlemeler yapılacağı söylenince aklıma tombul solistin değiştirilip, birkaç dansçı katılıp, ruslananın parçasındaki tarz ateşler mateşler katılırsa sonuncu olmaktan kurtulacağını düşündüğüm yıllar önceki sonunculuklarımızı aldığımız tarzda yapılmış kabus parça
 • bir şarkının kötü olması anlaşılır bir şeydir ama bu şarkı kötüden de öte komik ve acınacak bir yapıt görünümünde. zira sahnedeki hareketlerden, müziğe, vokalden, enstrümanlara tam anlamıyla fiyasko. "etnik yapalım, ama durun bir cıs tak da koyalım, evet hafif disko müziği gibi olsun, sen kıvırt az ama dur dur efendi de ol, yok yok deli kızı da oyna" derken ortaya rezil bir salata, türlü çıkmış. afiyet olsun.
 • jüri üyelerinden garo mafyan ve melih kibar 'ın gerçekten böyle bir hataya düşüp seçtiklerine inanmak istemediğim rezalet şarkımsı.
 • hatalar bütünüdür.
  biri bir hata etmiş bu şarkıyı bestelemiştir.
  bir diğeri söylemekle kalmamış, bir de bu çocuk şarkısı olamayacak besteyle seçmelere katılmaya cürret etmiştir. bu kadarı yetmezmiş gibi bir de alkışlanabilmiş olması ancak medeni cesaretleri dolayısıyla olabilir diye düşündürmektedir.. yurtdışında olup ülkeni desteklemek istesen oy vermeğe utanacağın bi parçayla kendimizi temsil edecek olmamız ayrıca ağlanılacak bir durumdur.
  beterin beteri var dedirten ürün.
 • iki senedir eurovision formatinin disina cikarak iyi neticeler alan turkiye'nin yeniden eski eurovsion formatina donus yaptiginin habercisi olan beterin beteri, anlamsiz sozcukler butunu ile yapilan eurovision sarkilarinin son temsilcisi. bir cesit polifonik melodi.

  edit: buyuk konusmamak lazım. (bkz: super star)
 • eurovision'da sıfır puan bile almamızı engelleyecek şarkıdır nitekim bu şarkıyla eurovision'dan 3 gün önce yapılan eurovision elemelerini geçmek bile mucizevi bir başarı gerektirmektedir.