• (bkz: playerunknown's battlegrounds) klonu oyun.
  • pubg klonu olur kendileri.
    fakat bu oyun pubg'den önce çıksaydı emin olun pubg'nin adını o kadar da fazla bilen olmazdı.
    oyunun artılarına gelirsek-
    grafikler
    optimizasyon
    sistem dostu
    ve son olarak ücretsiz.

aşağıdaki linkten siteye kayıt olup indirip tadını çıkarabilirsiniz.
    kayıt kısmında ülkeyi thailand yapmak gerekiyor yoksa oyun launcher'de gözükmüyor bilginize.
    son olarak 5gb.
    http://beta-launch.garena.com/#
  • şurada güzel bir oynanış videosu olan oyun.
  • az önce yükleyip tayland serverlarinda bi saat kadar oynadım.

pubg'den daha iyi.
  • pubg gibi diğer battle royale oyunlarına oldukça sağlam bir rakip gibi görünüyor. hatta bir çok artı özelliği bile var.
    mesele yerden silahınıza uygun bir eklenti alırsanız silaha kendisi otomatik takıyor ve silaha iki dürbün takıp v tuşu ile ikisi arasonda geçiş yapabiliyorsunuz.
    ayrıca dinamik hava durumu var ve bu her havaya göre değişik stratejiler kurmayı gerektiriyor.

şimdilik oyun her yerde kullanılabilir değil ancak garena isimli uygulamayı indirip ülkeyi tayland yapınca indirilip oynanabiliyor (küçük bir google aramasıyla daha detaylı indirme bilgilerine ulaşılabilir.)

edit: oyunu takip etmiyorum artık ama bir incelemesini izledim yakın zamanda ve çok harika özellikler eklenmiş. özellikle karlı haritada seçeceğiniz araç ile (kaykay gibi araçlar var) oyunu başka bir seviyeye taşıyabiliyorsunuz.
    avrupa sunucusu da açılmış sanırım.
  • ındirip attigim ilk maci kazandigim zevkli battle royal oyunu. zirvede biraktim kapatıp yattım tabi.
  • merak edip indirdim ileride yorumlarımı yazacağım.
  • grafikleri güzel ancak optimizasyon konusunda çok iyi değil, 144hz monitörü olanlar pubg deki optimizasyonu beklemesinler, bunlar dışında gerçekten güzel bir oyun ücretsiz olması da cabası, battle royal oyunları seviyorsanız kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.
  • her ne kadar ücretsiz olması ile beraber yenilikçi ve türe eğlence katacak özellikleri olsa dahi gerek optimizasyon sorunları gerek vuruş hissiyatı, araç kontrolü, sürüş, hareket hissiyatları vb. bir çok açıdan henüz tatmin edici bir oynanabilirlik sunmayan, erken erişim seviyesinde olduğunu buram buram hissettiren battle royale.
  • avrupa serverlarının açılmasını beklediğim oyun. gayet güzel geliştirilmiş. ayrıca ücretsiz olması da güzel bir detay.

na serverlarında oynadığımız için ping ve fps drop çokca yaşanmaktadır. göze alan gelsin.

(bkz: nick : hyuanglasha)
hesabın var mı? giriş yap