şükela:  tümü | bugün
  • okul ve iş arkadaşım, yazar olmuş, hoşgelmiş.
  • kara kutum, kara gün dostum. bana bu zor günümde pek bir iyi gelmiş yazar.
  • çok iyi dert dinleyen, derde derman olmaya çalışan, samimi ve içten bir yazar.
  • hmm. çok kibar bir halde hayvanlık ettiğinizi farkettirebilen yazar. ben değil herhalde, tabi ki bir arkadaşımı hacı.
  • 'yeni rumuzu gönder hacı' demek istediğim...
  • hakkında girilen ilk entri 2011 yılına ait. ama an itibariyle topu topu 9 entrisi var ki, ilk entisi 27 mayıs 2015 tarihli.

demek oluyor ki, parayı bastırıp nick satın alan gevşek akitlerden birisi. hayrını görsün.
  • bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan sözlük yazarlarından muzdarip bir suser.
    (bkz: ceka)
  • güzel yürekli yazarlardandır.
  • güzel insan, iyi dost, muhteşem misafir.

sanal her zaman sanal değildir, bazen buralardan tanıdığınız bir insan hayatınızın bir dönemine damgasını vurabiliyor. insanlarla alakalı, kendinizle alakalı, ailenizle alakalı bir çok şeyi bir kişi üzerinden çözebiliyorsunuz.

sağlıklı olmak, yakışıklı olmak, beraber yürümek, birini ağırlamak önemli değilmiş aslında. önemli olan her zaman kendin gibi olmakmış. kendin gibi olursan bir yıl önce tanıştığın biri bir yıl sonra misafirin olabiliyormuş. kendin gibi olursan hep çekinmiyormuşsun dostum dediğin, arkadaşım dediğin insanın karşısında. kendin gibi olunca gerçekten kendinle barışık oluyormuşsun.

ilişkilerin, dostlukların, evliliklerin ve dahi ailelerin maddi veya psikolojik çıkarlar üzerinden yürüdüğü bir dünyada birinin size değer vermesi muhteşem bir şeymiş, teşekkür ederim.

bilmediğin bir şehre, bilmediğin insanların arasına, daha önce hiç görmediğin birinin sözlerine ve sesine güvenerek geldiğin için teşekkür ederim.

varlığın ve dostluğun için teşekkür ederim.

hep bir telefon uzağımda ol.

ve hep gel.