şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünyaca ünlü telefon kılıfı markası.

  nexus 4'üm olduğu zamanlarda yurt dışından sipariş vermiştim * ve 4 sene boyunca ne ezilme büzülme ne de boya atması mevzusu yaşamadan kullandım. geçenlerde nexus'um rahmetlik olunca gittim note 5 aldım ve yine netten ringke aramaya koyuldum. doların artması ile yurtdışı fiyatları baya tuzlu geldi ama baktım ki türkiye distrübütörlüğünü alanlar varmış. başta pek güvenemeden sipariş verdim ama kapak bugün gelince orijinal ringke olduğunu anladım. sipariş öncesi de nette epey araştırma yaptım ama kimse yorum yazmamış, benim gibi arkadaşlara yardımım dokunsun diye bu başlığı dolduruyorum. en az 5 senelik bir performans bekliyorum kendisinden.

  kendi sayfaları

  türkiye distribütörünün sayfası
 • her cihazımda kullandım eskiden amazondan alırdım şimdi şükür türkiyeye getirmişler
 • dünya'nın en iyi askeri sınıf korumasını sağladığını iddia eden telefon kılıf ve aksesuar markası. nasıl olacak bilmiyorum ama asgari değil askeri demesi insana güven veriyor. ben henüz almadığım iphone 8 plus için spiegenden başka kılıf üreticisi varmı diye googleladım. biraz karıştırdım ve o inanılmaz, rüyaları süsleyecek güzellikteki wave modellerini gördüm. özellikle marine gold beni benden aldı. yurt dışında max 15$ iken güzel ülkemde 100?. galiba spiegene devam, senle de rüyalarda buluşuruz ringke wave marine gold :((
 • iphone x'im için fusion modelinden aldım, güzel koruyor 1 ay oldu.
  kaliteli ve şık duruyor.

  ringke.com.tr üzerinden aldım. siteleri hızlı ve sorunsuz çalışıyor. ertesi gün elime ürünü ulaştırdılar. spigen'den sonra ilaç gibi geldi.

  tavsiye edilir ürünleri olan kılıf üreticisi.
 • müşteri memnuniyeti ile aşmış firmadır benim gözümde.

  soyulma meydana gelen ürünle ilgili bir mail attım sadece. anında dönüş yapıp, yeni ürün gönderimi yapmayı teklif ettiler. bir de aynı üründen mi istediğimi yoksa farklı bir ürün mü tercih edeceğimi sordular. ağzım açık kaldı doğrusu, türkiye şartları için fazla iyiler çünkü.

  kendilerinden başka hiçbir yerden almam kılıf bundan sonra.