şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
  • bilim insanları nasıl 30-40 yıllık araştırmaların sonucunda el edilen verileri sentezleyerek bir madde elde üretiyorsa, kendisi de 200 bin yıllık modern insan evriminin bir sonucu, üstün insan.

onu üstün yapan belirleyici unsur, canlılar doğaya adapte olmak için evrimleşirken, iguanalar etrafıyla aynı renge bürünürken, kendisi bu adaptasyonun dışında kalmış. ''ben buyum, beni de böyle kabul edin'' diyebiliyor. daha açık deyişle, kimseye eyvallahı yok.

adam gibi adam rece.... pardon, ringo cep.*
  • cebimizde bozuk 1'er lira vardi. bir supermarkette, cigere uzanmaya calisip basarili olamayan kedi gibi gezerken, urunlere alici gozuyle bakip hicbirini alamazken, supermarketin cikisinda vucut kitle endeksini olcen bir cihaz gorduk; cebimizdeki son parayi bu cihaza yedirecektik.

makineye bozuk paramizi atip, boyumuzu, kilomuzu, yag oranimizi olcmesi icin beklemeye basladik. benim oranlarin standartlarin altindaydi fakat gel gelelim, ringo'nun oranlarinda bir anormallik vardi.

80 kilo gozukuyordu ama yag orani, kas orani gozukmuyordu. bu isin peşinden girmeye karar verdik. sonuc ikimizi de sasirtti.

80 kilonun 70'i tasakmis. iste boyle bir adamdir ringo cep.*

(bkz: adam mutant beyler dagilin)
  • dün gece rüyama girdi kendisi. milletin rüyalarında acımasız pompalar dönerken; ben niye elin kıllı adamını görüyorum orası ayrı konu ama neyse..

rüya bu ya! bir sabah dünya üzerindeki tüm erkekler ringo gibi olmuş.*
    ringo gibi düşünüyor, ringo gibi konuşuyor, ringo gibi yaşıyorlar. egosu yüksek hatunlara prim vermek yok, biz kaçıyoruz, onlar kovalıyor..
    ve bu haliyle dünya; çok eğlenceli ve yaşamaya değer bir yer olmuş..

periscope'ta "3 milyon kalp atın, gömleğimin üst düğmesini açıyım" diye gezinen ilgi budalası kızlar; köşebaşlarını mesken tutup, erkeklere laf atıyorlar..

zengin koca peşinde ömrünü heba eden kızlar; swarm'da check-in yapan tüm erkekleri eklemeye başlamışlar çaresiz. hiç birimiz kabul etmiyoruz.
    lan bir dakka!! zaten hiçbirimiz swarm kullanmıyoruz..

derken ekşi sözlük fuck buddy aranıyor ilanları olay yeşilimi yakıyor, açıp bakıyorum.
    bir hanım kızımız, kısmetini arıyor..

--- spoiler ---
    türkiye'nin her yerine gitmeye hazırım.
    yaş- farketmez
    boy- farketmez
    işlev- farketmez. çok yalnızım sözlük çook.
    --- spoiler ---
    beter olun diyor ve eksiliyorum.

derken sabah oluyor ve uyanıyorum. her güzel şey gibi; bu rüya da bitiyor ve hayat normale dönüyor..

tinder başlığı olay yeşilimi yakıyor, açıp bakıyorum..

--- spoiler ---
    yurdum kızlarının kullanmayı bilmediği flört uygulaması. dünden beri herkese kalp göndermeme rağmen; güç bela 6 hatunla eşleşebildim. onlar da mesajlara cevap vermiyorlar. 100 tane mesaj attım, hiçbirine dönmediler. hayır yani madem yazmıycaksın, tinder'da işin ne? yurtdışında falan tinder hep seks.
    --- spoiler ---

uyumak istiyorum sözlük. uyumak ve bir daha uyanmamak. ringo'larla dolu bir dünyada, ringo gibi yaşamak istiyorum.. inanın öylesi daha güzel..
  • ''ringo recep'i ben de ilgiyle takip ediyorum.''

noam chomsky
  • dostumdur. süper bir insandır kendisi.
  • harika bir tanıma imza atmıştır:

(bkz: #64905027)
  • başka bir harika tanımı için:

(bkz: #64788552)
  • gitmiş!

skeptico ve mavi tavuk'un ardından o da gitmiş!

insan bi haber verirdi de tanımlarını yedeklerdim be üstat!

edit: an itibariyle dönmüş. tekrar hoşgeldin diyorum kendisine.
  • yine bok gibi yazdığını sanıyor.