şükela:  tümü | bugün
  • yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
  • aramızdan ayrılmasıyla üzmüştür.
  • aslında yazıları güzel olan ama kendisinin bunun farkinda olmadığı yazar. silip silip yazıyor. yörüngeye oturtamadi bi yazılarını. yapma evladım etme arkadaşım, kıyma onca zaman ve emek harcadığın güzelim yazılara yazık diyorum; yine yapıyor yine yapıyor ellinci defa yapıyor. burası sanki anaokulu sıkıldıkça ben küstüm oynamıyorum diyor. bu tur son dedim. ya oturt yazılarını bi yerlere silme ya da ben seni silicem dedim bak. swh
    candır kendisi. sohbeti keyifli komik mi komik bir dosttur kendisi. sevildigini bil la artık sacmalama daha fazla emi!..

(bkz: nickaltı canavarı)
  • karsiliksiz hicbir sey yapmayan badim. gecenlerde kendisinden ufak bir yardim istedim, iphoneumu istedi. bunu veremem 5 vereyim dedim, hemen camura yatti. bir de bazen gece gece mesaj atar aglar lanetli çaylak olmak istiyorum ben diye.
    olsun, boyle seviyoruz onu.
  • bilim insanları nasıl 30-40 yıllık araştırmaların sonucunda el edilen verileri sentezleyerek bir madde elde üretiyorsa, kendisi de 200 bin yıllık modern insan evriminin bir sonucu, üstün insan.

onu üstün yapan belirleyici unsur, canlılar doğaya adapte olmak için evrimleşirken, iguanalar etrafıyla aynı renge bürünürken, kendisi bu adaptasyonun dışında kalmış. ''ben buyum, beni de böyle kabul edin'' diyebiliyor. daha açık deyişle, kimseye eyvallahı yok.

adam gibi adam rece.... pardon, ringo cep.*
  • yazdığı son derece bilimsel ve de eğitici entryleri olmasa, sözlüğü daha iyi yerlere taşıma çabasını fatk etmemiş olsam, hakkımda son yazdığı şeyden sonra engellerdim. fakat dediğim gibi ihtiyacı var sözlüğün bu tarz yazarlara.

pomçik yengen allah'tan geleneksel cumartesi erkek kankileriyle eğlenmesine gitti de okumadı o yazdığını.
  • iskeletoradam ve zortlak ile ekşi sözlük'ün elit üçlüsünden biridir.
  • cebimizde bozuk 1'er lira vardi. bir supermarkette, cigere uzanmaya calisip basarili olamayan kedi gibi gezerken, urunlere alici gozuyle bakip hicbirini alamazken, supermarketin cikisinda vucut kitle endeksini olcen bir cihaz gorduk; cebimizdeki son parayi bu cihaza yedirecektik.

makineye bozuk paramizi atip, boyumuzu, kilomuzu, yag oranimizi olcmesi icin beklemeye basladik. benim oranlarin standartlarin altindaydi fakat gel gelelim, ringo'nun oranlarinda bir anormallik vardi.

80 kilo gozukuyordu ama yag orani, kas orani gozukmuyordu. bu isin peşinden girmeye karar verdik. sonuc ikimizi de sasirtti.

80 kilonun 70'i tasakmis. iste boyle bir adamdir ringo cep.*

(bkz: adam mutant beyler dagilin)
  • degisik bir tip kendisi. çirkin falan böyle. kadınlar bakmiyor buna. ondan bu kadar cemkirmesi onlara.

değişik bir tip kendisi. acayip yakışıklı. kadınlar ayrılmıyor peşinden. ondan bıkkınlık sendromuna girmiş, saydırıyor da saydırıyor.

değişik bir tip kendisi. erkek taklidi yapıyor. aslında kadının hası. elinde toz bezi anne evinde müge anlı izliyor.

değişik bir tip kendisi. ciğer yiyeceksin dedi bana. parasını ben vereceğim. ben de ciğer yedirirsin ciğerimi istersin, yemem dedim. sustu sonra. uzaklara baktı. siroz olmuş meğerse. karaciğer sizlere ömür. ciğerimi istiyormuş gerçekten.

vermedim. hesabını kayinpederine devredip öldü. yazan kayinpederi yani. kuzeni bile değil.