şükela:  tümü | bugün
  • chiesi firması tarafından satılan, alerjik insanların can dostu sprey. aerius ile beraber kullanıldığında burun deliklerinizi açar, akıntıyı keser, gözleriniz kızarmaz ve hayatınız kurtulur.
  • bitmeyen burun akıntısını beş altı günde çözen burun spreyi.
  • uzun süreli kullanılmaması gereken bir ilaç. füüp.
  • lavanta mıdır, leylak mıdır nedir bilemiyorum ama içerdiği çiçek kokusu sayesinde psikolojik olarak daha beter hapsurma hissiyatı oluşturan burun spreyi.
  • içerdiği steroidin de etkisiyle sanıyorum sinüzitli kimselerin de derdine hafifletici olarak bir çare olabilen sprey.
  • 5 günden fazla kullanımı rhinitis medicamentosa yapar.
  • alerjisi olan insanlara doktorların çekinmeden yazdığı, hastaların da bol keseden kullanınca burunlarını kanattığı burun spreyi cinsindeki ilaç.
  • bana bu spreyi yazan doktora gore, burun kanamasi yapmadigi surece bir-iki ay kadar guvenle kullanilabilirmis. bu baglamda bir otrivine degildir.
  • 2014 alerji sezonuyla birlikte, genzimdeki akıntı sebebiyle, kafamı yastığa koyduğumda geçirdiğim öksürük krizleri için doktor bugün vicks vapodry ile birlikte bu sprayi yazdı.

umarım derdime derman olur da, bu gece gözüme uyku girer. zaten psikolojik olarak yıkık olduğum bir dönem de bir bu öksürük krizleri, günde 2 saat uykuyla dolaşmama sebep oldu.
  • altı aya kadar kullanımında problem olmayan ilaç. ben değil bana bugün horlama için yazan doktor dedi. alerjik bünye olduğum için burun etleri davul olmuş.