şükela:  tümü | bugün
641 entry daha
  • son 1-2 gündür acele etmeden, korkutmadan sakin sakin yükseliyor evimin kirasi, gözümün nuru.
  • uçuşlarda olandır.
    --- spoiler ---

https://uzmancoin.com/ripple-zengin/
    --- spoiler ---
  • 38.74 billion supply i olan bu sebeple öngörülen 1 sene icinde 100 dolar seviyelerine çıkabileceğini düşünmediğim coin. suan tum market hacimi 600 billion dolar seviyesinde. 100 dolar seviyelerine çıkması demek suan coin market kapasitesinin 7 katına ulaşması ve sadece xrp nin egemen oldugugu bir market olmasi demek. bence bu mümkün değil. ama xrp umut vadediyor orası kesin diğer coinlerden xrp 'ye geçiş her geçen gün sürüyor ve tahminim market hacminin yarısına ulaşacak 2018 senesinde bu da market kapasitesinin 2017 deki artış yüzdesinin çok ciddi bir yuzde olduğunu düşünürsek ve market hacminin yarısını xrp kaplayacak diye varsayarsak 2018 sene sonu tahminim 14-18 dolar arası.

bu arada pump bekleniyor büyük ihtimal kanada banka açılış saatlerinde yaşanacak bilmek isteyen arkadaşlara duyurulur. tsi 17:00 ile 20:00 arasinda gerçekleşeceğini düşünüyorum. pump u beklemeden almak isteyen arkadaşlar almalı seviyenin en fazla 0.0001750 olmasini bekleyin ve satin. ytd
  • orospu çocuğuna bak, çok bilmiş bak bak bitcoin alip binance e atiyormusuz. aa çok ilginç. sikik. millete 15 dolar fee odetiyor 3 kuruşluk referans için amına koyim.

neyse türk sitelerinden lite coin alip bu şekilde yurtdışı sitelere geçiş yapabilirsiniz. 2.5 dolar aktarım ücretiyle.

referans linki yok neye yaradığını bilmiyorum. taş catlasa 10 dolar gelir 10 kişi getirsen. 10 doları 5 dk de al sat yaparsın mk.

edit: telefondan girdiğim için göremedim. sabah sabah yersiz gerilmişim lajskldask neyse refli linkinizi sikeyim yine de.
  • alan alır kar yapar alamayan avcunu yalar tadında bir yerde durmakta olan coindir. pump geliyor gibi bir hava var kendisinde.

alamayanlar için fakirler için bitcoin kılavuzu v.1.0

alırım ben para bok diyenler için giriş seviyesi hızlandırılmış bitcoin ağırlıklı borsa tarifli kılavuz

• vebitcoin.com'da da try karşılığı satılmaktadır. fiyat karşılaştırması, komisyon oranları, borsa hacmi vs bilmiyorum. seçenek olarak bakabileceğiniz bi yer.
  • alım satım konusunda her türlü yardımcı olurum. bu sırada bir öğrenciye makarna parası çıkarmak isterseniz ripple alırken şuradan üye olabilirsiniz.

https://www.binance.com/?ref=15250826

size hiçbir ek götürüsü yok.
  • bugün kendisine olan nefretim daha da arttı. merkezi bir yapı olması, dolaşıma müm miktarın sokulmaması falan zaten nefret ettiriyordu.

yatırım fırsatı gördüğüm bir coinden satın almak için hali hazırda bitfinexde bulunan ripple'larımı poloniex borsasına yollayayım dedim.

poloniex ripple adresi oluştururken 20 xrp'nin cüzdanda asılı kalacağını ve olur da bu minumum 20 değeri başka bir değer olursa aradaki farkın bize verileceğini yazan bir uyarı verdi.

sabah sabah, uyku sersemliğiyle de fazla düşünmeden yolladım ripple'ları. sonradan fark ettim ki ripple sisteminde bu 20 xrp muhabbetinden dolayı polo, aynı cüzdana gelen ikinci bir transactionın 20 xrp olmasını istiyor ve bunu tutuyormuş.

yaklaşık 180 lira götüme kaçtı yani afadersiniz.

yok efendim bankalar kullanacakmış, yok efendim jet hızıyla gidiyormuş.

neyse umalım da şu 20 olan sınır 10'a falan düşsün de az bir miktarı sayılsın en azından.

allahın belası ya, kafamı sikeyim. çok sinirliyim.
  • kripto dünyanın squirtle'ı. şu link'te güzel anlatılmış.
  • bir sürü gereksiz dilenciyi engellememe vesile olmuş coin. verin linkleri evlatlarım verin. basıyorum engeli alayınıza.
341 entry daha