• efsane 82% ile sado mazo yaparak döndü. tren kalkıyor resmen!

80-85 arasında geziyor resmen. yüzdeni seveyim senin be.

https://i.hizliresim.com/oorazz.png
  • teknik 1.78 ve 2.06 dirençlerini gösteriyor gençler önü açık gibi...ytd
  • binance i coinbase'in kestigi paralardan dolayi kullanmayi istemiyorum fakat gatehub da aktivasyon yillar suruyor sanirim hala banka hesabi onayi beklemede. onaylasan da artik alsam dedigim sanal zimbirti.
  • denilenler doğrudur. bu düzeltmeyi 1.6 (xrp/usd) civarında bekliyorlardı. fakat ondan sonrası için ise yine mikkkkkemmel bir zıplama öngörülüyor. sikerim trade ini derseniz. ölü taklidi yapın ve keyfinize bakın. amk 83% oldu artış. yabba daba duuu!

edit: 1.69 da düzeltme geldi. şimdi asıl fişekleme için beklemeye geçin. bakalım nereye kadar çekecekler.
  • yakın bir zamanda yeniden yükselişe geçebilecek olan coin. neye dayanarak diyorsun bunu diyen kesime yanıt vereyim, sadece sezi.

uğruna şiirler yazan ekşi tayfasına bile kendisini unutturdu ise ani bir yükseliş ile birilerinin vurgun yapma zamanı geldi demektir. ocak ayındaki molasında epey insana sattırdılar, düşürüp topladıklarını yukarıdan bırakma zamanları geldi artık.
  • lan her gördüğümde aklıma nipple geliyor.
  • birikimin kötüsü olmaz diye düşünüyorum. bir çok coin hakkında bir çok bilgi var ortam kötü yatırım yapmam ben aga ufak ufak kasarım diyorsanız,buradan..! size refli bir faucet site önereceğim
  • şimdiden yerinizi alın ilerde çook değerlenicek
  • dün ve bugünkü tradeler ile kar 43%. süre 2 gün.

bebeğimdir.

hala dolardayım almadım. biraz daha ezsinler diplerden alıp yine trade.

ulan bu oranlar bistte hayal. aklı olan bence şu dönemden volesini vurup kaçar.

genel sorulara cevap: indikatörlerim bunlar canlar.

https://i.hizliresim.com/z0vmog.png

anlık trade kovalıyorsam 1 dakikada geziyorum. sonra neye göre yorum yapacaksam ona göre genel karakter çıkartmaya çalışıyorum. buradan yazıyorum ki genel cevap olsun.

ek: bu xrp çıkış trendine girdiyse bolingerin ortalama kırmızı çizgisinin dışına çıkamıyor genelde 1 dk lıkta. inerken de aynı. ona göre davranın. rsi a iyi bakın. stoch a ve macd ye göre de yorum yaparak gidin. bir de gece çinliler kalkınca 2.30 gibi pis sikiyorlar düşme trendi varsa.
  • paranızın dönem dönem, abuk subuk şiddetli dalgalanmasını istiyorsanız "sağlam limandır".
hesabın var mı? giriş yap