şükela:  tümü | bugün
243 entry daha
  • kenti modelleyen cgi ekibinin layerlarını sikeyim. bi mimarlık tarihçisine danışamadınız mı? iki kitap karıştırasan şehirde nerde ne zaman ne varmış görceksin zaten. ulan hadi geçtim yapıları, düm düz istanbul mu olur? kentin topografyasını görmezden gelip nasıl tarihi bi kuşatma dizisi çekersin?

boş olduğu fragmandan belli olan dizi. ama bi fatih hayranı olarak izlicem tabiki.
  • yeni nesil netlix gazli muhtesem yuzyilimsi fragman veren saclamalik.belgesel deyip tanittilar en basta ,adam mi kandiriyorsunuz ? ne belgeseli ? bildigim muhtesem yuzyil sezon 5 episode 6 , fatih'in turk ( fetih 1453 ve turevleri )yapimlarini gecemeyecek bir is daha... vizyon boyu rezillik akiyor fragmandan ( fragmanda belgesel niteligini gorduk , olmadi 6 bolum gorecegiz he he ) yazik oyle ki tuba bebegim soslu.offff ...

edit = fragmandan anlayan zeki ilan edilmisim , canlarim benim.izleyici olarak fragman vasat . bunu da sana soramam yazarken canisi.

tabiki izleyecegim ve edit edecegim.tarihin kahramanlarinin bu sekil vizyonsuzlarin (her halinden ortada) elinde rezil olmasina dayanamiyorum.insallah turevlerine donmez.utandirirlar ayakta alkislariz.
  • eşcinsel esprisi yapmayanı dövüyorlar. türkiye'de çekilen filmlerde sanki on numara cgi kullanılıyormuş gibi bunu beğenmemiş kontlarımız.
  • başıma bir şey gelmeyecekse gayet beğeneceğim bir seri olacak bigi
  • sözlük yazarlarımız çok zeki. 1.5 dakikalık fragmanı izleyip 6 bölümlük mini dizi belgeselin iyi olup olmadığını anlıyorlar. zeka fışkırıyor hepsinden.
  • netflix'in yerinde olsam bu cografyayla ilgili tek bir dizi dahi cekmem. amina koydugumun koyluleri a'dan z'ye netflix'in butun yerli iceriklerini daha yayinlanmadan gomuyorlar yahu bu kadar aptalla niye ugrasirsin ki?
  • heh şöyle. netflix sonunda yola geldi. bizim millet ne izliyor diye bakmadan dizi çekip duruyorlardı. sonra baktılar muhteşem yüzyıl, abdülhamit(dizinin adı bu olmayabilir) öte yandan kurtlar vadisi ve türevleri gibi bilimum racon ve ölüm barındıran yapımlar izleniyor, zaten millet de pohpohlanmayı seviyor. onikiden vurmuşlar bunu izlemeyen alık kalmaz memlekette.
  • full oryantalizmle dolu olmasını beklediğim dizi.
  • rahipler fetih sirasinda gercekten meleklerin cinsiyeti olabilecegini tartisiyormuy muş acaba??
  • reddit'i bi' yoklayayım dedim o kadar mantıklı yorumlar var ki;

-bu tarz yapımların desteklenmesi ve diğer imparatorluklarla arasındaki bağın bu şekilde seri haline getirilmesi gerektiğini,
    -osmanlı tarihini kitaplardan okudum ve bu anı tv serisinde yaşamak için sabırsızlanıyorum,
    -mehmet aslında dünya tarihinin en büyük imparatorluğunu fethetti ve ben buna tv de tanık olmak için dört gözle bekliyorum.
    -tam da bir imparatorluğun alması gereken dizi adı vb.

favori yorumum:
    employee: "well now the witcher is wrapped should we pack up this set?"
    netflix: "hold up."

şeklinde... hepsini teker teker okuyorum.

ama gel gör ki buradaki yorumlara bak 10 tanesinden 7 si;

-aksanı beğenmedim...
46 entry daha