• yeter bıktım lan reklamlarınızdan! ulan gidip düzgün reklam çektirseydiniz bari, bu kadar bütçeyle sadece küfür yiyorsunuz. üstüne bir de milliyetçilik sömürüsü yapılmış tabi her reklamda, belirli iq seviyesinin altını nerden vuracağınızı biliyorsunuz.
  • şişko ve kıvırcık bir youtuber var ona reklam vermişler izlediğim her 10 videodan birinde bu saçmalığa denk geliyorum. rayz of kingdımz mııı diye sormaları yok mu, hay sizin yapacağınız reklamın...
  • mobil oyun aleminin zeynep bastık‘ı.
  • reklamları gına getiren oyundur. yeter artık abi kulağımda çınlıyor riseee offf kingdomssss diye, allah kahretsin sizin yapacağınız reklamı ya
  • iğrenç, kendinden nefret ettiren reklamlara sahip mobil oyun.

yeterince sıçmıyolarmış gibi, şimdi 2 tip gördüm “argadaşlar rayz of gingdıms oynıcaz ayüküün mü” gibi konuşan iki elemanlı reklamını gördüm. valla yeter lan.

normalde oynanış videoları gösterilen, az uğraşılmış reklamlı oyunları merak eder bakarım, bunlar arsız it sürüsü gibi, trivago gibi nefret ettirdiler kendilerinden. noolur bırakın bu reklamları.
  • o reklamı hazırlayan firmadan biri okuyorsa buraları,

insana zorla zaman makinesi yaptıracaksınız, böylece sizin o fikri bulduğunuz toplantıya gidip hepinizin çayına kahvesine ilaç atacak minik ninjalar gönderebilirim. o yarı ünlü youtuberlara verdiğiniz parayı keşke yeseydiniz ama böyle gerçekten çiğnemek yoluyla yeseydiniz daha faydalı olurdu. sizin gibi reklam ajansına para bağlayan o oyun firmasının da tahtasını..
  • bu oyunu yapanın, reklamını yapanın, bu oyunu oynayanın iki yakası bir araya gelmesin. bıktık artık yeter be.
  • internetteki bütün yarım akıllı “fenomen” bozuntularına reklam diye parayı basmış mobil oyun. ozmanlı ozmanlı ozmanlı diye kafa bırakmadınız adamda.
  • türk medeniyeti de varrrrr diyerek ucuz milliyetçiliğin bu kadarı artık dedirten reklamları olan çöp oyun
  • kesinlikle youtube premium satışlarını arttırmak için youtube tarafından finanse edildiğini düşündüğüm boktan şey.
hesabın var mı? giriş yap