şükela:  tümü | bugün
  • yeter bıktım lan reklamlarınızdan! ulan gidip düzgün reklam çektirseydiniz bari, bu kadar bütçeyle sadece küfür yiyorsunuz. üstüne bir de milliyetçilik sömürüsü yapılmış tabi her reklamda, belirli iq seviyesinin altını nerden vuracağınızı biliyorsunuz.
  • şişko ve kıvırcık bir youtuber var ona reklam vermişler izlediğim her 10 videodan birinde bu saçmalığa denk geliyorum. rayz of kingdımz mııı diye sormaları yok mu, hay sizin yapacağınız reklamın...
  • mobil oyun aleminin zeynep bastık‘ı.
  • reklamları gına getiren oyundur. yeter artık abi kulağımda çınlıyor riseee offf kingdomssss diye, allah kahretsin sizin yapacağınız reklamı ya
  • iğrenç, kendinden nefret ettiren reklamlara sahip mobil oyun.

yeterince sıçmıyolarmış gibi, şimdi 2 tip gördüm “argadaşlar rayz of gingdıms oynıcaz ayüküün mü” gibi konuşan iki elemanlı reklamını gördüm. valla yeter lan.

normalde oynanış videoları gösterilen, az uğraşılmış reklamlı oyunları merak eder bakarım, bunlar arsız it sürüsü gibi, trivago gibi nefret ettirdiler kendilerinden. noolur bırakın bu reklamları.
  • youtube reklamları ile karşıma çıkan ve sanırım her ülkeye ayrı ayrı kendi milliyetçiliklerini yaptırıp oyunun indirilme oranını 3f kuralı ile max seviyeye çıkarmaya çalışan ve bunu -3 iq'lu beyinlere yaptırtan, stratejik oyun görünümlü gereksiz bir app. bu arada rayyyss of kingdııımmssssss yeter reklamlarını siktiklerim yeter. bir azar iki bu yeter aq da yeterrrr
  • internetteki bütün yarım akıllı “fenomen” bozuntularına reklam diye parayı basmış mobil oyun. ozmanlı ozmanlı ozmanlı diye kafa bırakmadınız adamda.
  • dünyada bir tek bu oyun kalsa oynamam. rezil reklamlar o kadar soğuttu adamı.
  • bu orospu çocuklarının reklamlarının da o reklamlarda oynayan hilkat garibesi tipli pezevenklerin de allah bin belasini versin. yeter ulan yeter bıktım her videoda bu embesil oyunun reklamlarini gormekten. para vermisler 3-5 yazara da bagimlilik yaratan oyun, oynadigim en iyi oyun, bilmem kacinci serverda anasının amıyım dedirtmek için. para için ananızı satacaksiniz göt oglanlari.
  • reklamlarına sövmeye geldim. eski bir rise of kingdoms oyuncusuyum. über süper bir oyun. çalışan, evli biri olarak az kalsın bu oyun yüzünden hem evliliğimden hem oyundan oluyordum. bu benim problemim. oyun bu kadar bağlıyor kendine ama bu "reklamın kötüsü" seçeneğini değerlendiren oyuna sövme aşamasına geldim. lan ya arkadaş bak ben yaptım reklamınızın kralını. o cüceyle, adanalıları, dora özsoyu falan geri getirin bari. "rayz of "the!!!!!!!!!" kingdooms" diyenleri kaldırın bari sadece. nolur, içim gıdıklanıyor, reklamın sesini kısıyorum, allah rızası için. kingdoms ne ya, nolur yapmayın. oyununuzu kimse indirmez, youtube'a premium kazandırırsınız aq. bunun bir ötesi srpski film'den alıntılar yapmak. lan insan o reklamı izlerken yurdum ergenlerinden nefret ediyor ya...