şükela:  tümü | bugün
  • senin gündemin neyse, reklamlar o yönde çıkar dostum
  • faşist, osmanlı hayranı antipatik yayıncılarının kulaklara işkence ettiği youtube reklamlarından gına geldi artık. her videoda sik gibi bunların iğrenç sesi, iğrenç anlatımı. izlenilen her videoda bir küfür yiyorsunuz gençler
  • hepimiz sırf türkiye var diye bir oyun oynamışızıdır. bu amınakoduklarım da bunu farkedip 10 yaşında, burnundan beyni akan çocuğun oyun içinde reklama tıklama ihtimali için kafa sikiyor.
  • (bkz: ublock)
  • dijital ebola.
  • youtube'un reklamlarının %90'ı olmaya doğru koşmakta olan.
    bu youtube reklamını polis sorgusunda koy şüphelinin önüne plazma ekranda, yarım saat sonra bülbül gibi öter. hatta suçu olmasa bile isnat edileni kabul eder. "yeter ki beni bu zulümden kurtarın" diye yalvarır memura.
  • ortada bir am var ve dürtülmek istiyor izlenimi veren terör. içinden geldiği için değil para için kamera karşısına çıkan adamlara yine para karşılığı basma kalı sözlerin söylenmesi için baskı kurulduğu belli olan, fragman mantığının dışına çok yanlış çıkmış olan oyunun terörüdür. yıldırma taktiği bende en az işe yarayan taktiktir. bunu hala anlayamayan google da artık beni yapay zeka teorileri ile korkutmuyor. bu iyi bir şey sanki?
  • ya iyi ki açılmış başlık, ben sizin ananızı soyunuzu sikeyim orospu çocukları nasıl reklamdır bu ya. yeter be amk virüsleri yeter ya. 1 hafta ver 2 3 kişiye ver. ne kadar müptezel asalak varsa raaayzzzzz of diye başlıyor çıldırcam artık ad block telefona da kurmak istemiyordum kuruyorum siktirin gidin
  • ne kadar peltek, r ozurlu youtuber varsa onlara reklam cektirme stratejisini anlayamadigim oyun
  • osmanlı nerde kuruldu diye sorsan, ankara diyecek adamların tanıttığı oyun. tv de bal satan adam senden samimi.