• youtube'un reklamlarının %90'ı olmaya doğru koşmakta olan.
    bu youtube reklamını polis sorgusunda koy şüphelinin önüne plazma ekranda, yarım saat sonra bülbül gibi öter. hatta suçu olmasa bile isnat edileni kabul eder. "yeter ki beni bu zulümden kurtarın" diye yalvarır memura.
  • youtube doğru dürüst video izleyememize sebep olan terör. olayı itici yapan ise reklamı seslendiren dallamalar. ağızları dolu dolu “osmanlı medeniyeti” diye vurgulaya vurgulaya övmeye çalışıyorlar. amk sen hangi hakla koskoca türk medeniyetini osmanlı ile sınırlarsın? osmanlı medeniyeti en son topuklarını vura vura ingiliz gemileri ile kaçıyordu. aslolan türk insanıdır ve bu medeniyet de orta asya’dan başlayıp günümüze kadar gelmiştir.

ayrıca reklamı seslendiren salak ergenlere öncelikle diksiyon dersi vermeliler.
  • ne kadar peltek, r ozurlu youtuber varsa onlara reklam cektirme stratejisini anlayamadigim oyun
  • faşist, osmanlı hayranı antipatik yayıncılarının kulaklara işkence ettiği youtube reklamlarından gına geldi artık. her videoda sik gibi bunların iğrenç sesi, iğrenç anlatımı. izlenilen her videoda bir küfür yiyorsunuz gençler
  • hepimiz sırf türkiye var diye bir oyun oynamışızıdır. bu amınakoduklarım da bunu farkedip 10 yaşında, burnundan beyni akan çocuğun oyun içinde reklama tıklama ihtimali için kafa sikiyor.
  • hele bir tane salak var

sozde ingilizce konusuyo mal ama beceremiyo

rayz of the kingdım diyeceğine rayz of dı kingdom diyo o zaman telefonu atasim geliyo elden
  • orospu çocukları yeter lan bıktım
  • beni güldüren terör.

en türkçesi bozuk, kavram karmaşası yaşayan (medeniyet nedir, ırk nedir, millet nedir) bilmeyen elemanlara çektirdikleri kliplerle reklam yapmaya çalışıyorlar ki, oynayacak bile olsaydım sırf bu cahillerle aynı ortamda bulunmayayım diye vazgeçerdim. ne kadar apaçi varsa reklam klibi çektirmişler. cidden gülüyorum elemanlara.

bu arada, bu çocukları lisede edebiyat dersinden geçiren öğretmenin not defterini sikeyim. kendimi gramer nazi gibi hissettim ama ne yapalım.
  • bıxtık ya bıxtık
  • bezduk!
hesabın var mı? giriş yap