şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • alkışladığım.
  • agir aktroll.

hayata dair aldigi en buyuk risk ne acaba? guclunun, zenginin parali kopegi olmak mi?
  • ölmüş bir insanın arkasından küfür edecek kadar müslüman akpli.
  • amk, amip, göz büzüştürücü, ahahahahaha, götveren, kart kurt bbuuuuum, ağlıcaksınız, wtk gibi kelimelerle meramını anlatmaya çalışan aktroll. tüm diğer aktroller gibi doğru düzgün türkçe yazamayan, yarı ingilizce yarı özenti bir dil kullanan, akp'li olmayan herkesi fetöcü ve pkk sevici olarak gören bir tip. normaldir, 7 yaşına kadar aşağı yukarı her çocuk bütün yeşil sebzeleri fasulye zanneder. beyin fonksiyonları geliştikçe, farklılıkları idrak edecek olgunluğa erişir.

bir de şaibeli referandum sonrası çıkan sonuca şu yorumu yapmış kendisi;

(bkz: o değil de nasıl koyduk ama)
    (bkz: kudurun lannnnnn)

gel de şimdi bununla ortak bir noktada buluş, bu ülkede bu ve bunun gibilerle bir arada yaşamaya çalış. ha, bir de benim için kanalizasyon ağızlı demiş. on dakikadır gülüyorum sadrazamın sol dibine.

anlayacağı dilden de konuşmasını biliriz. senin o orospu çocuğu diyen dillerini sikeyim, sülalene birşey olmasın. sözlükte bana pkk'lı diyen bütün aktrolleri tek tek mahkemeye veriyorum. çıkarsın hakim önüne, ''pkk'lı hain'' dersin bundan sonra. iftiranı ispatlamakla yükümlüsün. istersen avustralya'da, mars'ta ya da ananın örekesinde yaşa.
  • pkklı hainlerin tahammül edemediği yazar.

türkçe dil bilgisi zayıf olabilir, yıllardır ingilizce konuşuyor da olabilir, bunların hepsi geliştirebilir, fakat orospu çocuğu doğduysan, orospu çocuğusundur.

bu arada göt büzüşüğü olacak o.
  • kendi nick altına entry girip terör demagojisi yapacak ve bununla kamuoyunu etkileyebileceğini sanacak kadar salak, ideolojisiz, çıkarcı, yalaka ve bunların üstüne bir de görülebileceği üzere ahlak yoksunu olan bir troll.
  • (bkz: ak troll)
  • kendi sanrılarına göre hüküm verip küfür eden troll. ayrıca hukuk tanımazlığını beyan edince tehdit etmeye kalkıyor. kendi çelişkilerinden bile kurtulamamış, sinsi, hilekarın teki. ne yazarsa yazsın güvenmeyin.
  • şu entry'i okuyunca aktrollerin doğru verileri eleştirmek için nasıl saçmaladıklarına bir örnek görebilirsiniz. ilgili yazar "balık baştan kokar demiş". evet balık baştan kokar, reisi ne ki aktrollü o olsun?

edit: başlığıma gelip şunu yazmış.

içinde şu ifade geçiyor: "bahsi geçen entry sahibi tespitçi yazar bile kabul etmiş, özelden bana ulaşıp, evet fiyatları güncelleyeceğim demiştir. ha güncelledi mi, bahaneler sürdü mü orası önemli değil. dert etmeye değmez."

konu ile ilgili entry burada.
    ilgili yazar neyi kabul etmiş? rakamların hatalı olduğunu mu, yoksa yaptığı tespitin hatalı olduğunu mu? adam verdiği rakamları güncellemiş ama değişen bir durum yok. sen şimdi diyorsun ki rakamları hatalıydı o zaman iddiası hatalı. halbuki böyle bir durum yok, bir iki rakamın hatalı olması sonucu değiştirmiyor. durum ortada.

"bir bakışta, detaylı incelemeden, internet fiyatlarındaki ve ev alışverişindeki fiyatlardaki saçmalığı görürsünüz."
    "diğer kalemleri teyit etmeye dahi gerek yok. (bkz: balık baştan kokar)"

evet ev alışverişlerinin fiyatlarında saçmalık var o zaman tüm entry hatalı. aynen canım.

bak bu başlığı üç sene önce açmıştım (bkz: kısmi doğruyu söyleyerek gerçeği çarpıtmak), oku belki tanıdık bir şeyler görürsün. eminim ak parti hükümetinden birisi ilgili başlığı görse o da ilgili yazarla benzer tepkiyi gösterirdi.

edit 2: başlığımın altında yazdığı entrye yaptığı edit şu:

"yazar tam bir şark kurnazı gibi, benim cevabıma karşılık vermek için edit yapıyor ama durun!!!yaparkende yazdığı ilk girdiyi değiştiriyor ki bataklıkta nefes alabilsin. güzel taktik."

heeh şöyle gel. sıkıştığında hemen iftira. nasıl bir adam olduğunu bana kanıtladın yazar kardeş. şaşırdım mı, tabii ki şaşırmadım çünkü sizin çapınız bu kadar. edit yazacak yüzün varsa değiştiğini iddia ettiğin entrymin ilk halinin (8 eylüldeki çekilmiş hali) fotoğrafını koyarsın eğer yoksa ve yazdıklarına inanıyorsan bir hastaneye gözüksen iyi olur, hafıza problemin mevcut. ülkeyi yalanlarınızla bataklığa çevirdiniz ama benim karnım tok böyle iftiralara. ayrıca üsteğmenliğim, askerliğim seni ilgilendirmez.

şimdi uyardılar, o yüzden hemen ekleme yapayım web browserdaki öğeyi incele özelliği ile içerik de değiştirilebiliyor. o yüzden tarih olarak bu çakallığı yapamayacağın bir zamanda oluşturulmuş link ile fotoğrafı istiyorum. diğer türlü şu anda benim de olsa entryi istediğin şekilde değiştirip müdahale edebilirsin.

edit 3: fotoğraf olmasına da gerek yok söylediğin şeye kanıt olabilecek üzerinde oynanması imkansız herhangi bir şey olması yeterli. aha bak ben buradan da yazıyorum ekşi sözlük başlığına da yazdım eğer istiyorlarsa yetki veriyorum, bu entrynin ilk hali talebin üzerine gösterilsin. ben böyle bir iftirayı hazmedemem, öyle kolay değil bu işler.