• (bkz: aktroll)
    (bkz: engelle geç)
  • ölmüş bir insanın arkasından küfür edecek kadar müslüman akpli.
  • agir aktroll.

hayata dair aldigi en buyuk risk ne acaba? guclunun, zenginin parali kopegi olmak mi?
  • "yarra" ile düşünen bir şahıstır. beyin olmayınca tabi..
  • ak it. engeli bas geç.
  • 2017 başından beri trollük yaptığı tastiklenmiş bir primat engelleyin geçin.

edit: kendisi gelip nickimin altına yorum olarak 17 yaşında olduğumu, sivilcelerim olduğunu ve yalova'ya devam etmem gerektiğini bırakmış. malesef yaşımın yarısını bilebilmiş, o da yeter yarım bu delikanlıya* fazla gelir zaten.
  • neyse ki tüm ak troller böyle ahlaksızlardan oluşuyor ki ait olduğu kitleyi eksiksiz tanımlıyor. aralarından ahlaklı ve erdemli birisinin çıkmaması "bak aslında iyi olanları da var" algısını oluşturmadığı için olumlu aslında. aynen böyle devam

(bkz: engelle geç)
  • amk, amip, göz büzüştürücü, ahahahahaha, götveren, kart kurt bbuuuuum, ağlıcaksınız, wtk gibi kelimelerle meramını anlatmaya çalışan aktroll. tüm diğer aktroller gibi doğru düzgün türkçe yazamayan, yarı ingilizce yarı özenti bir dil kullanan, akp'li olmayan herkesi fetöcü ve pkk sevici olarak gören bir tip. normaldir, 7 yaşına kadar aşağı yukarı her çocuk bütün yeşil sebzeleri fasulye zanneder. beyin fonksiyonları geliştikçe, farklılıkları idrak edecek olgunluğa erişir.

bir de şaibeli referandum sonrası çıkan sonuca şu yorumu yapmış kendisi;

(bkz: o değil de nasıl koyduk ama)
    (bkz: kudurun lannnnnn)

gel de şimdi bununla ortak bir noktada buluş, bu ülkede bu ve bunun gibilerle bir arada yaşamaya çalış. ha, bir de benim için kanalizasyon ağızlı demiş. on dakikadır gülüyorum sadrazamın sol dibine.

anlayacağı dilden de konuşmasını biliriz. senin o orospu çocuğu diyen dillerini sikeyim, sülalene birşey olmasın. sözlükte bana pkk'lı diyen bütün aktrolleri tek tek mahkemeye veriyorum. çıkarsın hakim önüne, ''pkk'lı hain'' dersin bundan sonra. iftiranı ispatlamakla yükümlüsün. istersen avustralya'da, mars'ta ya da ananın örekesinde yaşa.
  • (bkz: ak troll)
hesabın var mı? giriş yap