• çok güzel bir the head and the heart şarkısı.
    ve işte sözleri sevgili sözlük:

a year from now we'll all be gone
    all our friends will move away
    and they're going to better places
    but our friends will be gone away

nothing is as it has been
    and i miss your face like hell
    and i guess it's just as well
    but i miss your face like hell

been talking bout the way things change
    and my family lives in a different state
    and if you don't know what to make of this
    then we will not relate
    so if you don't know what to make of this
    then we will not relate

rivers and roads
    rivers and roads
    rivers 'til i reach you
  • chuck'ın duygu yüklü final bölümünün son sahnelerinde çalarak dizinin daha da hüzülü bir biçimde bitmesini sağlayan şarkıdır.
  • chuck'ın son bölümüne cuk diye oturmuş duygu yüklü şarkı.
  • chuck'ın son bölümünde duyar duymaz beni etkileyen şarkıdır. daha sonrasında how i met your mother'da da duymak çok hoş oldu.sözleri de ayrı güzel.
  • yarına, bugüne, düne bakarak söylenen ağıt, bünyeyi duman eden içki , mideye atılan yumruk gibi şarkı. başlangıcından sonuna, tek bir tanesinin şahsımı vurmadığı, delmediği söz yok ve başladığı an diyorum ki ağla tabi kardeşim bu şarkı sen gibiler için.

nothing is as it has been......
  • benim için yıllara meydan okuyan şarkı. yıllar önce el paso’da kırmızı şarap içerken keşfedip çok sevmiştim.

hala aynı yerdeyim gibi geliyor.
  • ilk defa chuck’ın finalini izlerken duyduğum yılların eskitemediği şarkı. ne zaman dinlesem zamanı kaçırıyormuşum hissi yaratıyor bende.
  • ben senin yüzünü halen çok özlüyorum...
    ve sanırım iyi ki özlüyorum...
  • how i met your mother'ın hayatıma kattığı güzeliklerden birisi. "if you don't know what to make of this, then we will not relate" cümlesiyle aklıma kazınmıştır. orijinal versiyonu çok güzel ama şöyle bir bas sesli bir solist cover yapsaydı şahane olurdu. nedense bu şarkıya ağır sesin çok yakışacağını düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap