şükela:  tümü | bugün
 • http://www.cumhuriyet.com.tr/…r_babanin_isyani.html

  https://eksiup.com/p/8k54240ech5i

  8 yıldır acılı bir babanın adalet arayışına olumsuz cevap veren bir otel.

  8 yıl önce rixos otelde staj yapan 16 yaşındaki burak oğraş, otelin havuzunda ölü bulunuyor. kriminal dairenin ölümden önce darp bulguları bulmasına karşın, olay intihar denerek kapatılıyor.

  işin ilginç yani dönemin emniyet müdürü ali yılmaz, bir yıl sonra rixos 'ta işe başlıyor. al gülüm, ver gülüm ne güzel çıkar ilişkileri.

  acılı baba oğlunun otelde fazla çalıştırıldığını, henüz 16 yaşında olan stajer çocukların yetişkinlerle aynı odada kaldığını belirtiyor. olay günü çocuğun 4 kişi tarafından dövüldüğüne şahit olanlar olmakla birlikte, kimse korkudan konuşamıyormuş. çocuğun cep telefonunun sinyaline olay anından sonra ulaşılamıyor ve cep telefonu kayıp. kuvvetle ihtimal katillerle görüşmeler ve deliller o telefonda olduğu için yok edilmiş telefon. bu da olayın intihar olduğu şüphesini tamamen ortadan kaldırıyor.

  acılı baba murat oğraş 8 yıldır kimseye sesini duyaramıyormuş. artık hapse girmeyi de göze aldığını belirterek, oğlunun katillerinin bulunmasını talep ediyor.

  bu başlığın ses getirmesi ve kamuoyu oluşturması dileğiyle. umarım katiller bir an önce bulunur, vicdanını bastıramayan bir şahit konuşur. adaletin kısa sürede tecelli etmesi ve acılı ailenin acılarının son bulması dileğiyle. servetinizde birilerinin kanı ve gözyaşı varken, nasıl huzur içinde uyuyorsunuz?
 • sözlükte bugün ikinci acılı stajyer haberi.

  yazıp yazıp siliyorum.
 • turizm çalışanlarının çalışma koşullarının gündeme getirilmesi ve düzenlenenip denetlenmesi gerektiğini ortaya koyan acı olay.
 • "oğlunun ölümünden 3 gün sonra tekirdağ’daki evlerine 2 kişinin geldiğini anlatan baba murat oğraş “tarım bakanlığı adına başsağlığına geldik’ dediler. bir kişi de adalet bakanı’nın danışmanı olduğunu söyledi. her türlü maddi manevi yardımı yapacaklarını fakat basında otelin adının kullanılmamasını istediler. antalya’ya savcılığa gidip olayı anlatıp dilekçeyi verdim. tehdit edenlerle ilgili soruşturma başladı” dedi."

  sen ne biçim bir adalet bakanlığı yetkilisisin ki öleni değil öldüreni korumanın derdine düşüyorsun?
 • ilk kez duyduğum üzücü olay. her koldan mafya usülsüz bir çete gibi her yerden bu gürüh çıkıyor. koca 8 yıl.
  turizm sektöründe bir emniyet müdürü ise olayın en ilginç kısmı.
 • 8 yıl önce olduğu için sosyal medyada gündem olamayan acı olay. ayrıca ilgili otelin yakın olduğu güruh açık seçik belliyken yine bazılarının kalkıp "içine siyaset sokmayın" diye yırtınacağı olaydır.

  (bkz: akp döneminde gerçekleşmiştir)
 • oha bugune kadar hic duymadigim haber.

  nasil sakladiniz lan bunca yil allahtan korkmazlar.

  umarim bir an once aydinlanir ve varsa suclular, adalet onunde hesap verirler.
 • "artık hapse girmeyi de göze aldığını belirterek, oğlunun katillerinin bulunmasını talep ediyor."

  cümlenin korkunçluğuna bakar mısınız? oğlunun öldürüldüğünü düşünüyorsun, olayın peşine düşüyorsun, mağdur acılı taraf sensin ama sırf adalet aradığın için hapse gireceğin ihtimalini düşünüyorsun; çünkü bakanlıktan geldiğini söyleyen haysiyet, ahlak, onur yoksunu kişiler tarafından tehdit edilmişsin.

  ölümün bile satın alınmaya çalışıldığı korkunç bir ülke haline geldik. güce, paraya tapınan insanların hepsine lanet olsun.

  tanım: gündemde tutulması ve aydınlatılması gereken ölüm vakasıdır.
 • up up up..
  adaletin yerle bir edildiği haber başlıklarıyla dolu bir daha
 • 8 yil nasil gecti acili aileye dusunmek bile zor. adalet yerini bulsa da biraz olsa rahatlasalar.