şükela:  tümü | bugün
 • kaynaklar farklı gösterse bile riza durmisi tahmini 1,70 civarında ufak diyebileceğimiz türde bir bek oyuncusu.sol forvet yada kanat olarakta kullanılabilir.ofansif özellikleri ağır basan bir oyuncu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.oyununun hücum kısmına bakacak olursak;çizgiyi bütünüyle dolduran,hız-denge olarak müthiş,teknik olarakta gayet iyi bir oyuncu.çevikliği yüksek olduğundan kontrol edilmesi zor,ani dönüşlerle kolay adam eksiltebiliyor,pas oyununa katılabiliyor.ceza sahası dışından önemli bir şut tehditi olduğu gibi pozisyonun akışında ceza sahası içinde de beklenmedik yerde biterek pozisyonu sonuçlandırabiliyor.yine iyi frikik attığınıda söyleyebiliriz.topu kaldırma konusunda da problemi bulunmuyor.bana kalırsa brondby'den ayrıldıktan sonraki yeni durağı premier league ya da la ligadan orta sıradaki takımlardan biri olmalı.
 • 12 teklif etmişiz.
  betis taraftarları da ayaklanmış
  "ne 12'si. seneye en az 20'ye satarız" diye........
  e bizde 2 sene oynasın biz 30'a satalım o zaman........
 • kendisinde philipp lahm esintileri görebilirsiniz. bundan 3-4 yıl sonra (galatasaray'a gelmezse şayet) çok büyük takımlarda görebileceğimiz sol bek.

  bir sol bek olmasına rağmen hücum gücü bir sol açık kadar kuvvetli. türkiye'nin 4 büyük takımında ki sağ/sol açıkların %50'sinden daha iyi tekniğe sahip futbolcu.

  inşallah galatasaray'a gelir ve türkiye ligi gerçekten orijinal bir bek nasıl olurmuş görmüş olur.
 • 6,5 milyon € (35,5 milyon tl) karşılığında roma'nın dark side'ına (bkz: ss lazio) geçen arnavutluk asıllı danimarkalı sol bek.
 • malum ortamlarda beşiktaş'a transfer olduğu iddia edilen sol bek.
 • beşiktaş'ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen sol bek, eğer gelirse çılgın atabilecek potansiyele sahip.

  edit: beşiktaş ile transfer söylentileri devam etmekte bildiğim kadarı ile abdullah avcı kendisini takımda görmek konusunda ısrarcı, taraftarın bu kadar az ilgi göstermesi ise tamamen futboldan futbolcudan anlamadığımızın, dünya futbolundan bir haber olduğumuzun kanıtı, önemli olan ilgilenilen futbolcunun şöhretli olması isterse 35 yaşında, kör ya da topal olsun.
  neyse daha öncede söylediğim gibi eğer gelirse çılgın atar.
 • eğer gelirse yeni nesil (bkz: atom karınca rıza) olur
 • beşiktaş'la anılan lazio'lu futbolcu. takımının almanya kampına alınmamış.

  https://twitter.com/…tatus/1157194023410589696?s=09

  https://twitter.com/…tatus/1157218361232822272?s=09
 • beşiktaş'a gelmek zorunda olan 25 yaşındaki arnavut asıllı sol bek.

  not: gelmedi
 • canerden hallice savinma posizyon bilgisi olan canerden etkili hücum bek bu yoklukta gayet olur. yanliz iki bekimizde acaip hucumcu oldu genelde beklerin tekinin biraz daha pasif ve savunma yönü ağır basan oyunculari olmasi tercih sebebi oluyor 4 lu savunmalarda.