şükela:  tümü | bugün
  • tepecik çocuğu.
  • eskilerin güzel bir tabiri vardır.
    "dövsen bela siksen zina"
    diye.
  • 110 yıllık camiaya güzel kafayla terbiyesizlik yapan müptela. galatasaray spor kulübü başta olmak üzere, milyonlarca galatasaray taraftarını gereken tepkiyi vermeye davet ediyorum.
  • ahmet hakan'ın tarafsız bölge proğramında, twitterdan attıkları mesajlar dolayısıyla insanların gözaltına alınmasını değerlendirirken aynı uygulamanın melih gökçek'in " bir kaşık suda boğarız" mesajı için neden geçerli olmadığının yetkililere sorulması gerektiğini söyleyerek gönülleri fethetmiştir.
  • psikopat rollerinin ustası.

zamanında kendisine ve kız arkadaşına asansörde sıkışmayalım diye yol vermiş, "siz çıkın isterseniz, eheh" falan yapmıştım. o da teşekkür edip asansöre binerken gülümseyerek "iyi günleeer" demişti çok kibar bir şekilde.

ya, işte halka karşı böyle kibar davranınca adam unutmuyor, böyle bir sene sonra bile entariler döşüyor. herkes bu kardeşim gibi olsun, artistlik yapmasın set dışında.
  • gs başkanı konuşurken araya kafasını uzatarak terbiyesizlik yapan oyumcumsu. o uyuz mimiklerine senin
  • gözaltına alınarak gezi kadrosunu tamamlamıştır.

lan gerzekler biz de biliyoruz emniyette itiraf edenleri de, koskoca alemde bu meredi kullanan neden gezici insanlar gözaltına alınıyor?

biz salağız da sanki alt metni okuyamıyoruz

adamlar açıkça bu mereti içenleri biliyoruz ama yeri gelince de kime uyuz olursak aleyhine bunu kullanırız diyorlar siz hala kötü niyetli diyin.

arkadaş o gözaltılarda minik serçe veya ne biliyim eurovision birincisinin adını görürsem o zaman derim ki evet art niyetsiz sadece uyuşturucu bazlı bir operasyonmuş bu!
  • yarın bir gün başbakan, rıza kocaoğlu ve diğer arkadaşları için ''gezi eylemlerine katılan güruhu gördük. hepsi esrardan, kokainden yakalandılar.'' gibi bir cümle kuracağı yüksek ihtimaldir.
  • gezi direnişinde en başından beri hep en ön saflarda olduğu için bugün gözaltına alınmıştır. göztepeli alışkındır karakola, nezarete!! diren kocaoğlu rıza, seninleyiz!!
  • (bkz: kaybedenler kulübü)'nün en iyisidir. filmin rol çalan yardımcı erkek oyuncusu.
    akademi olsam en iyi yardımcı erkek oyuncu oskar'ını helalinden kendisine bahşederdim, o derece.