şükela:  tümü | bugün
  • esat'ın eset'e dönüşümü gibidir. reza'nın tekrar rıza olmayacağının bir garantisi yoktur. yakında davutlar david, musalar moses, ibrahimler abraham olursa memlekette şaşırmayın.
  • iş bu entry aktrolllere, beyin yakan komplo teorisyenleri ve bunlara kendi aralarında mal diyen ama sonuçta hepsini ölümüne sömüren akp yönetim ve yandaşlarına hitap etmemektedir. üzerlerine alınmasınlar. kendileri şu anda okumayı bırakabilirler. diğerleri (aklı başında makul şüphe dışında paranoid eğilimleri olmayan sade vatandaş ve sözlük yazarları) aşağıda taım ve açıklamayı okumaya devam edebilirler.

    şu an itibariyle cnnturk'te çok net açıklanan olay.
    ümit özdağ şu anda cnnturk'te reza olayını net açıklıyor. iran derin devletinin adamı rıza sarraf türkiye'deki iran'ın doğalgaz ve petrol paralarının silah ve teknoloji alımını yasaklayan ambargo gereği, türkiye ile ticaret yapmasına imkan veren kuralları (ki bu tüürkiye ve türk halkının çıkarınadır) uygulamaktan neden vazgeçildi diye soruyor. yani iran'ın türklerden mal alması yerine reza'dan altın veya nakit almasına ne karşılığında izin verildi? bu soruyu cevaplamadan ne ülkenin içinde bulunduğu duruma çözüm bulabiliriz, ne de yarınlarımıza ümitle bakabilliriz.

    dinlemeyip üstteki paragrafı okuyan akbeyinlilere de not: tabi ümit özdağ'a da fetöcü diyorsan, ki kendisi sizin ve tüm meclis grubunuzun toplam değerinin x10'undan daha değerli bir siyasetçidir, gönül rahatlığıyla a-haber izlemeye devam edin, siz ona müstehaksınız...