şükela:  tümü | bugün
 • dün yapılan kongreyle yeniden tuskon başkanlığına seçilen isim. yedi federasyon, yüz elli işadamı derneği ve on beş bin üyeye başkanlık edecek
 • büyük başkan. anadolu halkının şahlanışını tuskon'un yapmış olduğu 14 milyar doları aşan anlaşmaların satır aralarında görebilirsiniz.
 • işhad bakanı sıfatıyla yaptığı bir açıklamada, "hoca ` : fethullah gülen` ile gönül bağımız var, her zaman bizi teşvik eder ve destek verir" ifadesini kullanan

  *
 • 7 federasyon, 160 dernek, 27 bin işadamını bir çatı altında toplayan tuskon'un fahri başkanı. tuskon'un kendisine sağladığı arabası, odası yahut başka bir tahsisatı yoktur. hatta gezi masraflarının da önemli kısmını kendi karşılar. mehmet emin karamehmet ve abdulkadir konukla uzun yıllar çalışan rızanur meral'in en bilinen özelliği milyar dolarları yönetmesine rağmen müthiş derecede mütevazi olması, yanında yöresinde çalışan normal şartlarda yüzünü hatırlamaması mazur görülecek gençleri, insanları ismen tanıması onlara çok samimi biçimde hal hatır sormasıdır.

  türkiye'nin şu andaki en büyük ekomonik mes'elesi cari açıktır ve bu açığın en büyük sebebi de 50 milyar dolara ulaşan enerji masrafıdır. bu yüzden optigaz adından doğalgaz tasarrufuna yönelik bir şirket kurmuş ve başkalarının da kurması tavsiye ediyor.

  benim rızanur meral'e yönelik bildiğim bir şey varsa o da bu adamın türkiye'nin ihtiyacı olan işadamı modeli olduğu. sadece ülkesi ve insanlık için çalışan paraya zerre tamah etmeyen güzel adam.
 • cemaat-akp savaşında safını belli etmek ve ilgili adreslere mesaj göndermek üzere tercih ettiği yöntem için: tıkla

  .

  çevrimiçi erişim

  .
 • paraya köle olmamış bir insan.

  iktidarın vergi müfettişlerini tuskon'un üstüne salacağını bile bile, doğruları söylemekten geri durmamıştır. helal olsun.
 • allah günah yazmasın kapak işine girse paranın am... koyar.
 • bu arkadaşı cesur yürek ilan etmeden önce tabii temsil ettiği grubun ve bu zatın cemaatle olan gönül birliğini de unutmamak lazım. yani bu laflar boşbakan cemaat ile arasını bozmadan önce denseydi herhalde çok kıymetli olurdu. ama bozmasa denirmiydi, bunları da düşünmek de lazım. ama doğru mu doğru tabii. sadece demem o ki olmadığı bir yerde august landmesser icat etmemek lazım.
 • iyi adamdır değildir, bilemem. hakkını yemeyelim. ama şunu unutmamak lazım:

  17 aralık öncesi ve sonrasından itibaren nasıl ki hoca kimi tayyip düşmanları için can simidi haline geldi, bu arkadaşı da değerlendirirken şartları göz önünde bulundurmak lazım. unutulmasın ki recep de başbakan olmadan önceki zamanlar, o dönemki iktidardan ve yolsuzluklardan bıkmış halk için can simidi haline gelmişti.

  işin içinde paranın da olduğu çıkarlar ve ilişkiler yumağı varsa orada bir duracan, soluklanacan arkadaş. gotham city'ye dönüşmüş bir ülkeden bahsediyoruz.