şükela:  tümü | bugün
  • hepsi o kadar delikanlı ki o ufacık bebeyi kolundan tutup uzaklaştırmıyorlar.
  • o kadar boş adamın medeniyetten uzak, ucuz gösterisi.
  • bakkalın 3'ün 4'ünü çıkardığı kavga.
  • bazen bir filmin ortasına denk gelirsin. bakarsın filmde iki taraf birbiri ile mücadele ediyor. epey zaman daha bakarsın bakarsın, konudan bi halt anlamazsın. sonra filmi başından beri izleyenlere sorarsın: 'olm bunların hangisi iyi taraf lan?' diye. ben bu videoda da o moda girdim. kim kime dum duma bir durum olmuş. kısaca bi halt anlamadım.
  • kimin kimi dövdüğü belli olmayan olay.
    olayın en dumur yeri de sanırım insanlar birbirine girdikten sonra uzinin ortadan kaybolup baya bir süre sonra küçük veledin elinde uziyle gelip sakince olan biteni seyretmesi.
    (bkz: amunu siktiğimun uşağu)
  • bir tek cocuga cok uzuldugum kavga. bozulan psikolojisine ve ileride maalesef bu kavga eden yozlar gibi olucagina. gerisi zaten ork yigini. geberseler umrumda olmaz. o ortamda o cocugun isi ne?
  • --- spoiler ---

"amını ziktiymin uşşağıı..."

--- spoiler ---

http://www.youtube.com/…ailpage&v=r--hq0ni9ey#t=440

poaksdpoaksdkaoda
  • bir an, sonlardaki yumağın hiç ayrılmayacağını sandığım kavga.
  • diego dur allahını seversen zaten ortlaık karışık dedirten video. bi sikim anlamadım götümü kesicem lan.
  • gelenin gidenin dövdüğü adamın videonun başındakilerden hangisi olduğunu merak ettiğim olay.
    o sohbet edeceğiz diyen bej rengi pantolonlu ne oldu bu arada?
    "ben buralı değilim, çıkabilir miyim?" diyen adam çıktı mı?

edit: e o ölümcük dayağı yiyen adam "ben buralı değilim" diyenmiş ya, inanmıştım ben ona halbuki. "iyi insan, yazık olayın ortasına düştü" demiştim. valla utandım kendimden, iyi gelmişim bu yaşa kadar kazasız belasız. beyaz bereli, bej rengi takımlı olan da biraz dayak yiyip tüymüş.
    aydınlanmamı sağlayan mavi golge, aklima nick gelmedi, el cordobeslerin sonuncusu'na teşekkürler. bana kalsa "ne oldu o adam poşetini alabildi mi?" diye üzülür dururdum.