*

şükela:  tümü | bugün
  • sigara sarma kagidi, ozel satilan tütünlerden aliyorsunuz ve bunun icine koyup, dikkatlice sarip cekiyorsunuz... ben sigara icmiyorum ama sarmasi zevkli oluyor
  • aklima hep wisla krakow u getiren marka.
  • alirken "gummed" veya "ungummed" olup olmadigina dikkat edilmesi gereken tutun sarma kagidi. mesela mavi renkli olanlar "ungummed" ve yapısmasi daha bir zor olabiliyor.
  • gazla'nin isim babasi sigara kagidi.
  • kirmizisi ve mavisi de olan, drum icenin olmazsa olmazi bir sigara kagidi markasi.
  • ayrıca şöyle dore üzerine maviyle yazılmış bir tanaka kutusu d mevcuttur ipek sokağın oradaki tekel bayiinden alınabilir
  • çok kaliteli olmasına rağmen özellikle almanya ya da ingiltere gibi hazır sigaraların pahalı olduğu ve bu yüzden sarma sigaranın bolca tüketildiği ülkelerde pazar payının büyük kısmını ocbye kaptırmış sigara kağıdı. "rizla+" dır asıl adı.
  • rizla+ = riz la croix olarak da donusturulebilir.
    tam anlamini bilmememe ragmen hacin pirinci gibi bir anlam cikiyor.
    ama haci kutsayin gibi bir alt anlami oldugunu duymustum biryerlerden dogru olmayabilir tabi.
  • gri king size'ı ocbyle kapışabilecek denli güzel olan yakışıklı kağıt.
  • icerigi gorebilmek icin resit oldugunuzu belirtmeniz gereken web sayfasina sahip sarma kagidi markasi. olasi nedeni icin (bkz: #3525767)