şükela:  tümü | bugün soru sor
 • u19 macinda amerika'yla top niyetine oynamis olan kanadali kisa forvet.

  https://www.youtube.com/watch?v=ndwobls87tk

  espn'in 2019'da kolejde oynamaya baslicayacak oyuncular icinde bir numarali yetenek olarak gosterdigi bu deli oglana tum elit ncaa programlari simdiden burs teklif etmis. muhtemelen lise mezuniyetini one cekip 2018'de ncaa'de oynamaya basliyacakmis. herhalde bir sene kolejde oynayip 2019 draft'inda cok yukarlardan secilecektir.
 • 17 yaşında henüz ve acaip bir fiziği var. şutu var, oyun görüşü var. o fizikle savunma yapmayı da öğrenir. 2019 draftının 1. sırası olacak diyorlar. bakalım, takipteyiz.
 • 2019 nba draft'inin 1 numaralı seçimi olma olasılığı çok yüksek olan, boyu 6'7" (201 cm), kilosu 208 lbs (94 kg) olan kanadalı basketbolcu
 • zion williamson ile birlikte aynı takımda olmaları diğer ncaa takımları için büyük şanssızlık gerçekten. duke çok ağır basıyor rj barrett potansiyel 2019 draftı 1 numarası zion williamson ile birlikte.
 • çok büyük ihtimalle 2019 draftında ilk sıradan seçilecektir. şu anda savunması hariç kusursuz bir oyuncu (fizik, şut, liderlik, oyun görüşü, esneklik, topsuz oyun..). savunmasını geliştirip şut istikrarı kazandığında yapması gereken tek şey sahaya çıkıp oyununu oynamak olacak. birkaç üst düzey nba oyuncusuyla birlikte yetenek antrenörü drew hanlen ile çalışmakta. hanlen'ın dediğine göre oynarken yaşına rağmen fındık fıstık gibi değil adeta sizden farkım yok dercesine oynuyormuş. nba seviyesinde adaptasyon sıkıntısı çekmeyeceğini düşünüyorum. belki konuşmak icin erken ama mvp'lik hatta doğru bir sistemde oynsrsa şampiyonluk kazanması çok muhtemel gözüküyor.
 • 2000 doğumlu milenyum yıldızı.
 • 2019 nba draftında çok büyük ihtimal 1. sıradan seçilecek yeni t-mac. adamı izleyince bende o duyguyu canlandırıyor. umarım clevland tarafından draft edilir ve cedi ile takım arkadaşı olur,
 • zion williamson'dan daha iyi hücum silahlarına sahip ve daha az defosu olmasına rağmen zion'dan az konuşulan oyuncu. bu adamın fizik olarak zayıf kalmasının dışında zion'dan eksiği yok, hatta şut ve oyun görüşü konusunda zion'u döver. herkes zion'a yeni lebron diyor ama yeni lebron bu çocuk.
 • rj barrett ilk dört maçta;
  29 dakikada .438 şut .346 üçlük .654 serbest atış yüzdesi ile 24 s, 4.5r , 4.8 a, 0,5 tç ile oynamış 24,8 per yapmış

  zion ilk dört maçta;
  23,5 dakikada .740 şut .333 üçlük, .619 serbest atış yüzdesi ile 22.3 s, 9.5r, 2.3a, 1.8 tç, 2.5 b ile oynamış per 52,6

  barret maç başına 20 şut kullanıyor zion 11

  kaldıki maç içinde zion çocukların arasındaki büyük gibi oynuyor, evet henüz pek duş şut kullanmadı (6 da 2 üçlük) ama fiziksel olarak kolejlerde bu kadar fark yaratan gördüğüm son oyuncu shaq idi.

  barrett iyi bir oyuncu ve skorer olabilir ama zion değişik bir şey, lebron'dan ziyade barkley 2.0 gibi.
 • herkes zion williamson'ı konuşurken, kendisini alan bayram edecektir.
  bu da burada not olarak dursun, kendisi yeni lebron/erving/bird olamaz ancak ben çok sağlam bir pippen kumaşı görüyorum bu çocukta.
  doğru bir süperstar yanında, takımın en etkili ikinci silahı olacaktır.
  2019 sonunda iyi/kötü dönüş yaparsınız. *