şükela:  tümü | bugün
  • ak troll. tatava yapmadan engelle geç.
  • ömer kavili başlığına yazdığı şey için ciddi ciddi mesaj ve mesajına cevap yazdığım "şey"
    kaç yıl oldu şu sözlükte "önce troll mü bi bak" düşüncesini kafama sokamadım. oturup uzun uzun cevap yazdım bi de hem de telefonda.
    adam hukukun yetersiz olduğu yerde siyaset var dedi yahu!
    neyse engelle geç.
  • ben smyrna isimli yazarımsının dün yediği tarihi ayara rağmen, geçmeyen kuyruk acısını gidermek için başlığına gelip pislediği yazar.

hakkımdaki dezenformasyonun önüne geçmek için, dünkü mesajlaşmanın capsini ve içeriğini buraya bırakıyorum;

ilgili ömer kavli entrysi: #65369744

---- mesajlaşma içeriği----

@ben smyrna
    (#65369744) yanlış bir cümle mi?

@rke

doğru bir cümle ama bu kadar terör örgütü ile mücadele ederken, terörün daha rahat sempatizanlarını militana dönüştürmemesi için, sempatisi olduğu terör örgütünün hukuksal bir meşruluğu olabileceğini söylemenin hata olduğunu düşünüyorum.

@ben smyrna
    doğru bir cümle ama...
    diyerek ondan sonra söylediğiniz sözlerin tamamını geçersiz kıldınız.
    hukuk böyle bir şey. teşekkürler.

@rke
    işte bu yüzdende hukuk adalet için tek başına yeterli değil ve siyaset var.
    siyasette böyle bir şey . teşekkürler.

caps
  • yazarlarla yaptığı özel yazışmaları karşısındakinden izinsiz paylaşan birisi.

neyse kendisi aktrol mü bilmiyorum ancak engellemem için yazdığı bir kaç şey yetti.
  • dezenformasyona uğradığı icin, kendi özel yazışmalarını kimseye sormadan yayınlamakta ozgur biri.
    ayrıca engellemek isteyen engeller buda benim hoşuma gider.

saygilar.
  • (bkz: göt kılı)
  • beyinsiz çomar. (bkz: engelle geç)
  • hiç bir artı katma değer üretemeyen, hakaret etmeyi bile beceremeyen, taraf olduğu her konuda haksız olmayı becerebilmiş, bu yüzden de zaten kendisiyle asla fikirsel bir mülakatta başarılı olamayacak bireyler tarafından engellenmesi gereken bir yazar.
  • protez beyin henüz metabolizmaya uyum sağlamamış.