şükela:  tümü | bugün
  • ing. yolda ezilmis hayvan cesedi.
  • beyle multiplayer oyunlarda bi aracla* birini ezerek oldurdugunuzde de road kill oluyor.
  • vadettiğini layığıyla yerine getiren 2009 avustralya yapımı bir gerilim filmi. (bkz: b film) adı bazı kaynaklarda road train olarak da geçmekte. vakti bol olanlar bi göz atabilir. ben şahsen pek ayılıp bayılmasam bile gene de sonuna kadar ilgiyle izledim.

trailer'i de var yanımda: http://www.youtube.com/watch?v=31shqjumljc
  • vasat bir avustralya filmi.sadece sophie lowe için izlenebilir.
  • içinde binek bir jeepten daha hızlı giden çift dorseli bir tır barındıran film.
  • hayatımda gördüğüm en boktan filmlerden biridir. korku filmlerine bayılıyor olmama rağmen, kendi bir buçuk saatimi geçtim ama bu film çekilirken edilen masrafa ve zamana gerçekten yazık günah. filmin sonuna kadar bekledim belki bir şey olur da film düzelir diye ama yok. cinli desen cinli değil ruhlu desen hiç değil. katil desen anasını satayım bir kurt ama kurtta meydanda yok. kurt diye başladı katil sonunda hiç kimse katil çıkmadı meğerse o da değilmiş. olay örgüsü falan yok, filmde açıkça belirtilen bir sürü gizem filmin sonunda nasıl çözülecek diyordum ki, adamların böyle bir derdi tasası yokmuş ki amk.
    sonuç olarak, paradoks sevenler izlesin diyeceğim ama elle tutulur gözle görükür bir kurgu yok ki ortalıkta. izleyin bakalım.
  • sirf sonunu merak ettigim icin sonuna kadar izledigim ama hayal kirikligina ugradigim film. vaktiniz varsa bile izlemeyin.