şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tesadüfen keşfettiğim kamplı gezi organizasyonu.
  tesaduflugune gelince; marmaris'e kamp yaparken akşam yürüyüşüne çıktım ve yaklaştıkça müzik sesi artıyordu. dedim herhalde gençler hoparlör bağladı takılıyor. yaklaştım ve adamlar konser veriyor.
  grupta gördüğüm kadarıyla 1 solist kız ve 1 de gitarist vardı
  şarkılar başarılı. repertuarları da geniş..
  bi ara istek yaptılar john lennon'dan imagene.. kapanışı da soft bir şekilde bitirdiler.

  neyse bunlar kim ne diye bakarken kendi afiş ve tanıtım yazılarını gördüm. internette araştırdığım kadarıyla tura gider gibi kampa yazılıyorsun, sana kamp malzemelerini temin ediyorlar, kamp bitince iade ediyorsun vs.

  lakin gel gelelim bizi surdan burdan takip edin derken marmaris'e gelecekleri/ geldikleri hiçbir yerde yazmıyor. bu nasıl organizasyon anlamadım.
  gecenin sonuna doğru solist kızın da işinin zor olduğunu farkettim. etrafında dolanan sinekler gibi erkek hayran kitlesi edindi :)
 • ilk kamp deneyimimi yaşadığım kamp turu şirketi. hep yapmak isteyip bir türlü yapamadığım olaydı kamp yapmak. ınstagram da tesadüfen karşıma çıktı ve fırsat bu fırsat deyip direkt tek başıma atladım. iyi ki yalnız katılıp herkesle rahatça tanışıp kaynaştığım dediğim olay.
  bir hafta boyunca çadırda kalıp, yeni tanıştığım insanlarla sabahlara kadar muhabbet ettiğim farklı bir deneyimdi. oluşturulmuş rota güzel ve ilgi çekici. beni de çeken detay buydu zaten. açık hava konseri konsept ve içerik olarak harikaydı. organizasyona gelecek olursak genel hatlarıyla mutlu ayrıldım ama tabi eksiklerde yok değildi. kamp alanlarındaki tuvalet ve duşların çoğunda temizlik problemi var. kampta otel kalitesinde bir hizmet beklemiyoruz ama daha iyi olabilir. tekrar gider miyim? giderim.
  bir göz atın derim farklı bir konseptleri var.

  edit piaf: link düzeltildi.