şükela:  tümü | bugün
 • lost'ta 3 sezon 7. bölümde bir rolü mevcuttur bu şahsın.

  --- spoiler ---

  alex'in erkek arkadaşı karl'ın tutulduğu deponun önünde nöbet tutan aldo karakteri

  --- spoiler ---
 • amerika'dan çıkmış en absürd ve cüretkar komedilerden biri olan it's always sunny in philadelphia dizisinin yaratıcısı, yazarlarından ve başrol oyuncularından birisi. dizide canlandırdığı mac karakteri yazılmış ve oynanmış en iyi aptal karakterlerden. sadece konuşurken veya eylemdeyken değil, diğer konuşulanları dinlerken bile inanılmaz bir gerzek portresi çiziyor. hatta şöyle diyeyim, adamın oynadığı karakter o kadar aptal ki böylesi bir diziyi yaratan dehası konuşulmuyor bile.

  kendisi aynı zamanda dizide dee karakterini oynayan kaitlin olson'un ile gerçek hayatta nişanlı.
 • 6. sezon 3. bölüm itibariyle lost a geri dönen arkadaş...
 • lost 6. sezon 3. bölümde ortama "hey calm down, everybody calm down" diyerek girmek yerine "what's up, bitches?" diyerek girse şükela olurdu.
 • 1977 doğumlu aktör, senaryo yazarı ve yapımcı. kaitlin olson ile evli ve bir çocukları var. halen olson ile aynı dizide* oynuyorlar. olson hamile olmasına rağmen dizide rolünü devam ettirmiştir ve çocukları da bir bölümde rol almıştır bu sayede.
 • 20 kusur kiloyu sirf yeni sezonda komiklik olsun diye aldigi soylense de, ben bulk'a girdigini dusunuyorum kendisinin. soyle soyleyeyim, vucut gelistirmeciler once boyle hayvan gibi yiyip yiyip kilo alir, hacim kazanir ve daha sonra definisyona girerek fazla kilolari yaglari atip hayvan gibi bi forma kavusurlar. yani su andaki sisko mac, gelecek sezon cok saglam bi vucutla karsimiza cikacaktir. ha olmayabilir de tabi bilmiyorum. ben kendisini gene de sever sayarim. aptal gulusune ve whatsup bitches deyisine hastayim.
 • 50 pound almasi icin kendisine ne kadar para teklif ettiklerini merak ettigim oyuncu. ben cok net soyluyorum bir milyon dolar isterdim, o kadar fit bi vucuda sahipken sikimsonik otesi bir bok makinesine donusmek icin.
 • dizi için kilo alması yapımcıların değil de kendi fikri sanırım. olayın sadece şişman şakası yapmak olmadığını söylüyor.

  "popüler sit-com'ları izlediğimde karakterlerin 5. veya 6. sezonda, ilk sezondakinden çok daha güzel gözüktüklerini fark ettim. yani dedim ki, bu ne boktan iş. çok daha fazla paraları oluyor, daha ünlü oluyorlar, imajlarıyla uğraşacak daha iyi kişiler buluyorlar, daha iyi gardıropları oluyor. bizim dizimiz de zaten ezelden beri sit-com yapısını bozmak üzereydi, sevilebilir ya da çekici karakterler yaratmakla işimiz olmadı hiç. ben de bu genelin tersini yapmak için böyle bir yol buldum."
 • aldığı kiloları vermekle kalmayıp, kilo almadan önceki halinden bile zayıf olmuş.*
 • yalin'a yakinsayan bir bebek suratli.
hesabın var mı? giriş yap