şükela:  tümü | bugün soru sor
 • landmark sports agency bünyesinde çalışan sporcu menajeri. kobe bryant, carlos boozer gibi pek çok nba yıldızının menajerliğini yapmaktadır.
 • yeni lakers gm'i. doğru bir tercih.

  rob pelinka, mitch kupchak'in eksik olan bütün yanlarına sahip bir adam. lakers yıllardır, oyuncuların dilinden anlamamakla suçlanıyordu. rob pelinka tam da böyle bir adam işte. kobe gibi uzlaşılmaz bir adamı bile kariyeri konusunda ikna etmeyi başarmış, bütün ligle iyi ilişkileri olan, kimin ne istediğini bilen biri.

  bob myers dışında zaten ne aktif ne de emekli lakers'ın başına geçmesini çok isteyeceğiniz bir gm de yok piyasada.

  rob pelinka'nın altında ise, lakers'ın elindeki en değerli yöneticilerden ryan west ve jesse buss yer alacak.

  tecrübe eksikliğine gelince; aslında yok öyle bir şey. bu adamın profesyonel olarak yaptığı iş, birilerini bir şeylere ikne etmek. e gm dediğin de bunu yapar zaten.

  bir de kobe çok etkili olmuş pelinka'nın seçilmesinde.
 • nba gm'leri ve agent'ları tarafından inanılmaz saygı duyulan lakers gm'i. lakers'ı bu yaz oyuncular açısından daha cazip bir yer haline getirebilecek mi çok merak ediyorum. şu anda lakers'a gelmeyi düşündüğünü ifade eden tek bir yıldız var: paul george. onunla başlayabilirler. markelle fultz da magic'den çok şey öğrenmek isteyeceğini söyledi geçen günkü draft combine'da. hadi bakalım.
 • 1989-1993 yılları arasında michigan üniversitesi'nde oynamış, meşhur fab five döneminin tam içerisinde yer almıştır.
 • iyi bir gm olup olmadigi bu yaz belli olacaktir. isleri batirirsa ve buyuk oyuncu getiremezse transfer sezonu kapanir kapanmaz takimdan sutlanmalidir.