• bi çok kişinin smooth sayesinde tanıdığı
    iç gıcıklayıcı ses sahibi, hastası olduğum matchbox twenty vokalisti ..gayet güzel ve üzülerek bildiriyorum ki evli bi adam ..

"i'm not angry it's never been enough
    it gets inside and it tears you up
    i'm not angry but i've never been above it
    you see through me don't you." - rob thomas
  • ne yazık ki evli olan (sanki bekar olsa işime yarayacak) matchbox 20 solisti
    you taste like honey honey,
    tell me can i be horny
  • mukemmel otesi hasta edici sesiyle matchbox twenty'ye hayat katan, santana ile bir araya gelince yemede yaninda yat guzelliginde parcalar cikaran, dinleye dinleye doyamadigim, karizmatik, guzel otesi insan.
  • unwell sarkisinin klibinde love me yazan tshirt giyerekten yere bakan yurek yakan depresyon karizmasi yapan muthis adam.
  • unwell klibinin sonunda ekrana yuruyup selam verisine kelimenin tam manasiyla hasta oldugum, kadife sesli sanatci. evlendigi şıllığı gorunce icimi bir kez daha ciz ettiren adamdir ayrica. nerde ben, nerde o...
  • grubundan ayri olarak solo albumu something to be yi 19 nisan 2005 tarihi itibariyle cikarmis adam.

her zamanki gibi sesi guzel, sarkilari guzel, kendisi guzel. normal cd parasina hem cd + dvd birlesimi dual disc veriliyor. albumun tek ozelligi bu da degil ama albumun 7. parcasi all that i am da kanun ve düdük kullanilmis, ben dinlerken böyle pek bir böbürlendim. eh artik rob'un karisini bosayip türkiyeye iç güvey gelme vakti gelmis baksaniza müzigimizi bile benimsemis adam.
  • yaptığı şarkılar genelde çok doyurucu olmamakla beraber ulan kim takar şarkıyı adama bak be dedirten güzel insan
  • gün ortasında birden aklıma düştü ever the same söyleyip durdum, yıllar yıllar önce numberone'da sürekli lonely no more klibini verirlerdi.
    ilerleyen saatler boyunca boybandleri, eski pop şarkılarını dinleyip durdum. sonra şarkıların hangi yıllarda çıktıklarına bakıp "oha olmuş mu o kadar?" diyip işime döndüm. 90 kuşağı da yaşlandı be!
  • sanal dünyanın ortaya çıkmasından önce son klasik tip ünlü olan popçu. aslında güzel bir sesi var ama nedense başarı uzakta kaldı onun için halbuki lonely no more yani.
  • son klibindeki 'yakin cekim popo' sahnesinden sonra gozumden dusen, sesi inanilmaz, ne yazikki evli olan, aslinda olup olmamasi sonu itibariyle birsey degistirmeyen, 'bal sesli sanatci'... bi de o civili ayakkabilari olmasa...
hesabın var mı? giriş yap