şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünyanın önde gelen lifestyle dergilerinden bir tanesidir.. fakat bu dergide yer alan öneriler ve incelemeler zenginliğin bir hayli üst seviyelerine hitap eder.. tabii orta gelir düzeyindeki insanı sermaye düşmanı eder, anarşist yapar.. http://www.robbreport.com/
 • amerika disinda rusya ve cin den sonra turkiye de dogus grubu tarafindan cikarilacak olan zenginlere yonelik prestijli stil dergisi.
 • american express platinum kredi karti sahiplerine ucretsiz gonderilen dergidir ayni zamanda...
 • american express platinum card sahiplerine her ay ücretsiz gönderilen dergidir. içeriği tamamen lüks tüketim üzerine kuruludur. lüks derken aklınıza 100-200$lık burberry parfümler veya gucci-armani takımlar gelmesin. dergide göreceğiniz reklamlar kişisel jet, dünya üzerindeki en lüks golf kluplerinin tanıtımları, rolls royce, bentley marka arabalar gibi şeylerdir. neticede çok param var (min. 3-5 milyon $) nereye nasıl harcayacağımı bilmiyorum diyenlerdenseniz okumanız tavsiye edilir.
 • türkiyede de yayınlanmaya başlamış dergidir. web siteleri bile var. *
  http://www.robbreport.com.tr/0805/default.asp
 • ''kimse heveselenmesin dergimiz bildiğiniz dergilerden değil'' mesajını vermek için kilosu 600 dolar olan patatesten bahseden dergi. ''dağılın lan... çobanlar!'' dese daha iyiydi.
 • ekonomik durumu bu kadar iç karartıcı olan bir ülkede çıkarılmasının ne kadar mantıklı olduğunun tartışılması gereken dergidir.. sloganlarından biri labonotte nedir bilmiyorsanız zengin değilsiniz şeklindedir.. bu dergi bu ülkede olsa olsa burjuva kesiminin başucu eseri olur..
 • yakında türkiye'de ilk sayısı mı ne çıkacakmış. bana da spam mail yollamışlar nerede buldularsa adresimi. iyi de kıt kanaat geçinen öğrenci adama ne bok yemeye e-mail yolluyorsunuz? gidin bulun gerçek hedef kitlenizin mail adreslerini, onlara yollayın bu e-mailleri. seçtiğiniz lüks yaşamın saçmasapan enlerini görmeme sebep olup da canımı sıkmayın.
 • derginin kendisi 15 ytl'ye satılarak, her önüne gelenin eline geçmesi engellenmektedir.
 • ng turkiye'nin mayis sayisina "platinum arowana'yi* bilmiyorsaniz tam olarak zengin sayilmazsiniz" seklinde itici mottoya sahip bir reklam vermis dergi.

  reklamin altinda ki aciklama ise soyle :
  platinum arowana 80.000$' a kadar yukselen degeri ile essiz bir akvaryum baligi. ` :yok canim`

  bu vesile ile dergi reklamcilarina seslenmek isterim ki bu hayvan aslen dogada yasar, amazon nehrinin tabaninda ve asya'da bazi nehirlerde gezinir. sizlerin cikardigi ozenti dergileri okuyan para babalari da bu hayvanlari alip akvaryumlarina koyarlar, sonra da cinsi akvaryum baligi olur.

  haa unutmadan soyleyeyim asya'da* yasayan turu nesli tehlike altında olan yabani hayvan ve bitki türlerinin uluslararası ticaretine ilişkin sözleşmenin* ek bir listesinde bulunur ki bu da ticaretinin yasak oldugu anlamina gelir. pahali olmasinin nedeni guzelligi kadar legal olarak bulunma zorlugu ve kacak avlanip satilmasindandir.

  ne mutlu bana ki bu baligi biliyorum, zengin degilim ve ulkemde her akvaryumda gorusumde sahibinin ayni duruma dusmesi icin lanet okuyorum.