şükela:  tümü | bugün
  • yaşayan en iyi gitaristlerden birisidir. ne zaman videolarını izlesem bu işin matematiğini çözdüm der gibi bir hal var. bir de hiçbir gitarist bu kadar naif gitar çalmıyor. sanki gitarın teli her an kopacakmış gibi gitara inanılmaz zarif davranıyor.
  • dinledigim en guzel don't let me be misunderstood cover'inin sahibi.
  • 2007'de eskişehir'de verdiği konsere türkiye'nin her yerinden akın akın insanların gelmesine sebep olmuş gitarist.
    biletlerine 8 lira fiyat biçilmesine rağmen, saftirikliğim yüzünden gidemediğim bir konserdi bu. insanların kendisini tanımayacağını ve konserin dolmayacağını düşünüp, bileti kapıdan alır girerim, kasmaya gerek yok diye düşünmüştüm. konsere gittiğimde ise biletlerin bittiğini, ek sandalyeler konulup onların da bittiğini ve hatta ayakta satışlar yapılıp onların da bittiğini öğrenince güzel bir mallık geçirip göt gibi kalmıştım oracıkta.
  • blue -yani turkcesi- mavi bir amcamizdir.

ancak, akdeniz gibi mavidir... ister oturur derin derin seyrine dalarsin, ister kafaya gecirdin miydi ordekli simiti cibil cibil kiyisinda yuzersin. oyle mavidir iste bu amca.
  • 19 kasım 2007 pazartesi günü 13. uluslararası eskişehir şenliğinde konseri varmış babanın; biz uzakta oturanlar aldık mı babayı, gene!
  • güzel düttürür. götümden uydurduğum blue blues tarzı müziği yapıyor...
  • son rayer'in başarılı parçası indianola'yı almış ve muhteşem bir yorumlamaya imza atmıştır:

http://www.youtube.com/watch?v=hgjudyjfxqa

dipsos: bu parça ayrıca sonny landreth'in z rider'ına pek benzer.
  • sesi bok gibidir.
  • blues'cularca blues peygamberi denebilir.