şükela:  tümü | bugün
  • elin oğlu programına ingiliz kontenjanından giren yakışıklı abimiz. kendisi domates dolmasına olan aşkıyla ve zeki müren'e dövmesini yaptıracak kadar sevgi duymasıyla öne çıkmaktadır.

merak edenler için twitter hesabı.
  • bana göre elin oğlu programının en sevimli konuğu. öncelikle kendisini tebrik ediyorum en akıcı ve aksansız türkçe konuşan kişi kendisi çünkü.

ayrıca twitter hesabına bir göz gezdirince sözlüğü de takip ettiğini gördüm şok oldum, adam resmen bizden olmuş. programda daha çok söz alır umarım. burayı okuyorsan "robiş" ( ilk bölüm teyzelerin ona bu şekilde seslendiğini söylemişti*) seni seviyoruz.
  • acayıp tatlı bi insan. sevgi dolu olduğu çok belli. arkadaşım falan olsaydı baya sarılıp sıkardım çocuğu eheh
  • 1983 doğumlu olduğunu duyunca şaşırdığım sempatik ingiliz. 25 yaşında falandır diye düşünmüştüm. saçları şahane bu arada, lüle lüle sarı.
  • elin oğlu programında sempatik tavırlarıyla izleyen herkesin gönlünü kazanan, sempatik olduğu kadar da yakışıklı, böyle her eve lazım tipte bir adam. yalnız son zamanlarda sanki ünlü olmak ya da bir şekilde dikkat çekmek için sosyal medyada çok çabalar oldu gibi. youtube kanalına açık açık abone toplamaya çalışması falan pek hoş olmuyor. kendi bile instagram'da paylaştığı fotoğrafların altına 'salak pozlar vol 2 milyon' gibi yorumlar yazar oldu. böyle devam ederse o sevimli halinden eser kalmayacak.
  • bana inanılmaz derecede ewan mcgregor'u anımsatan sempatiklik abidesi.